A-pic
pompy ciepła
apic innowacyjne i inteligentne rozwiązania grzewcze

Montaż, instalacja pompy ciepła Żyrardów

2017/11/21 20:16

Pompy ciepła dopiero niedawno pojawiły się na polskim rynku na większą skalę. Jeszcze jakiś czas temu jedyne egzemplarze sprowadzane były zza granicy. Jednak nasi rodzimi inżynierowie zaczęli samodzielnie projektować i budować te urządzenia, a w rezultacie na naszym rynku można znaleźć obecnie mnóstwo pomp ciepła polskiej produkcji.


Należą do nich także produkty firmy apic. Nasze pompy ciepła są efektem rozwoju polskiej myśli technologicznej, która błyskawicznie dogoniła, a potem wyprzedziła światowe trendy. O jakości naszych urządzeń świadczą pozytywne opinie naszych polskich, jak i zagranicznych klientów.


Dlaczego warto zdecydować się na pompę ciepła? Jest to urządzenie:

  • wydajne,

  • ekologiczne,

  • nowoczesne,

  • z wieloletnią gwarancją,

  • działające bezawaryjnie,

  • bardzo łatwe w obsłudze – nie wymagające właściwie żadnego zaangażowania ze strony użytkowników.


Montaż pompy ciepła – prostszy i tańszy niż się wydaje


Niektóre osoby, które rozważają zakup pompy ciepła, obawiają się kwestii związanych z jej montażem. Wykonanie odwiertów, wydzielenie kotłowni, dostosowanie całego systemu grzewczego w domu (np. wykonanie ogrzewania podłogowego) – te kwestie wydają się nie tylko skomplikowane i angażujące, ale także i kosztowne. Warto jednak pamiętać, że:

  • całość instalacji może być wykonana kompleksowo przez jedną firmę – zachęcamy do zapoznania się z listą współpracujących z nami instalatorów;

  • wydatek związany z zakupem i montażem pompy ciepła zwróci się w postaci obniżonych kosztów ogrzewania przez wiele kolejnych lat; już nigdy nie będziesz musiał płacić wysokich rachunków w sezonie grzewczym ani zaopatrywać się w materiały opałowe;

  • pompy ciepła są dofinansowywane ze środków publicznych, jako że są urządzeniami ekologicznymi – koszty mogą być więc znacząco zmniejszone dzięki dotacjom, które przysługują zarówno osobom prywatnym, jak i instytucjom (choć obejmują je oddzielne programy).


Jeśli chcesz kupić jedną z naszych pomp ciepła, skontaktuj się z nami – chętnie pomożemy Ci w wyborze najlepszego dla Ciebie urządzenia. Jeśli masz jeszcze wątpliwości – tym bardziej skontaktuj się z nami. Z pewnością uda się nam je rozwiać i polecić Ci najlepsze możliwe rozwiązanie grzewcze do Twojego domu. Zapraszamy do współpracy!