A-pic
pompy ciepła
apic innowacyjne i inteligentne rozwiązania grzewcze

Pompa ciepła - gdzie kupić? Bełchatów

2017/04/27 14:30

Jednym z najpopularniejszych w ostatnich latach ekologicznych rozwiązań grzewczych do domu są pompy ciepła. Na ich zainstalowanie decydują się nie tylko osoby, budujące właśnie dom i stające przed koniecznością wyboru sposobu ogrzewania, ale także ci, którzy postanowili zmodernizować swoją dotychczasową instalację i poszukać oszczędności w ogrzewaniu domu, które dotychczas mocno obciążało ich kieszeń. Zanim jednak dokona się inwestycji, warto zastanowić się, gdzie kupić pompę ciepła i jakie konkretnie urządzenie najlepiej się sprawdzi w przypadku określonego budynku. Podpowiadamy w tych kwestiach mieszkańcom Bełchatowa i okolic.


Gdzie kupić pompę ciepła? Porada dla Bełchatowa i okolic


Mając na uwadze fakt, że inwestycja w pompę ciepła to inwestycja przyszłościowa – pompa ma bowiem w założeniu służyć przez przynajmniej kilkanaście lat – warto dobrze dobrać urządzenie, by móc mieć pewność co do jego niezawodności. Pojawia się więc pytanie: gdzie kupić i jakiego producenta wybrać?


Odpowiedzią będzie oczywiście apic – nasze pompy to urządzenia najwyższej jakości, które nie zawiodą Cię przez wiele lat. Zostały zaprojektowane przez polskich inżynierów, a do ich wykonania wykorzystywana jest światowa, nowoczesna technologia. Posiadają certyfikaty zaświadczające o ich prawidłowym działaniu i zgodnym ze standardami wykorzystywaniu odnawialnych źródeł energii. Posiadają też 5-letnią gwarancję, w ramach których dostępny jest zdalny i stacjonarny serwis urządzeń.


Pompa ciepła – gdzie kupić taką w Bełchatowie? Można to zrobić za pomocą naszej strony internetowej. Dostępny jest tutaj sklep, w którym można zapoznać się z dokładnymi opisami i parametrami naszych produktów. Można też skontaktować się z nami bezpośrednio, uzyskać niezbędne informacje, a także poradę w doborze pompy. Można także skontaktować się z jednym z naszych autoryzowanych partnerów – dystrybutorów oferujących nasze produkty, a także usługi instalacyjne w różnych częściach Polski. Mieszkańcom Bełchatowa najłatwiej będzie jednak nawiązać z nami bezpośredni kontakt, jako że nasza siedziba także znajduje się w województwie łódzkim.


Nie zastanawiaj się dłużej, gdzie kupić pompę ciepła. W Bełchatowie masz mnóstwo możliwości dotyczących zarówno kupna, jak i instalacji najlepszych urządzeń grzewczych. Skontaktuj się z nami i zainwestuj w najwyższą jakość – serdecznie zapraszamy!