A-pic
pompy ciepła
apic innowacyjne i inteligentne rozwiązania grzewcze

Pompa ciepła – gdzie kupić? Ciechanów

2017/10/24 18:34

Przy zakupie pompy ciepła pojawia się mnóstwo pytań, na które wcale nie jest łatwo odpowiedzieć. Jaki model kupić? Jak dobrać moc? Gdzie kupić? Jakiego producenta wybrać? Komu powierzyć instalację? Pytania mnożą się i mnożą. Na jedno z nich odpowiedzi możemy udzielić już teraz (a na pozostałe nieco później!).


Gdzie kupić pompę ciepła? Zrób zakupy nie wychodząc z domu


W niedużych miastach dostęp do dobrej jakości specjalistycznych sprzętów może być nieco utrudniony. Również i w Ciechanowie nie zawsze można dostać dokładnie to, czego się szuka. Na szczęście w przypadku pomp ciepła ten problem nie istnieje. Można je bowiem zamówić przez internet, wcześniej wybierając konkretny model i moc urządzenia.


Jak zamówić pompy ciepła? Można to zrobić na kilka sposobów: kontaktując się z nami telefonicznie, wysyłając wiadomość za pomocą formularza kontaktowego lub odwiedzając jeden z naszych punktów dystrybucji, które zlokalizowane są na terenie całej Polski. Realizacja zamówienia jest błyskawiczna, więc lada chwila będziesz miał zamówiony produkt w swoim domu.


Pytanie jednak, jaki to powinien być produkt? No właśnie, dobór właściwego urządzenia grzewczego bardzo często stwarza dużo trudności. Nic w tym dziwnego – nikt przecież nie musi być specjalistą od ogrzewnictwa (nikt poza nami!). Dlatego też w takich przypadkach przydaje się doradztwo ze strony fachowców- zachęcamy do kontaktu z nami w sprawie doboru sprzętu. Oferujemy także usługi projektowe i instalacyjne, możesz więc powierzyć nam całość inwestycji i zaufać, że jako specjaliści wykonamy ją w pełni profesjonalnie, bezbłędnie, sprawnie i w atrakcyjnej cenie.


Ciechanów – pompy ciepła apic


Poświęćmy jeszcze parę słów temu, dlaczego warto wybrać właśnie nasze produkty.

  • Po pierwsze, jesteśmy polskim producentem – nasze produkty powstają w oparciu o osiągnięcia polskiej myśli technologicznej, a w naszej pracy wykorzystujemy najlepsze na świecie podzespoły.

  • Po drugie, oferujemy szeroką gamę produktów – można u nas znaleźć pompy gruntowe, wodne i powietrzne o zróżnicowanej mocy – dzięki temu każdy znajdzie produkt, który spełni jego potrzeby.

  • Po trzecie, współpraca z nami to nie tylko kwestia zakupu pompy ciepła, ale także inne aspekty związane z inwestycją – wykonanie odwiertów, instalacja, ustawienie parametrów działania. Krótko mówiąc, kompleksowa obsługa inwestycji.


Jesteś zainteresowany naszymi produktami i usługami? Jeśli tak – skontaktuj się z nami już teraz!