A-pic
pompy ciepła
apic innowacyjne i inteligentne rozwiązania grzewcze

Pompa ciepła – gdzie kupić? Kobyłka

2018/08/14 15:31

Chcesz zaopatrzyć się w pompę ciepła? Wiesz, że to najbardziej optymalne rozwiązanie dla Twojego budynku? Masz nadzieję na duże oszczędności z ogrzewania domu tym urządzeniem? To świetnie – gratulujemy trafnej decyzji. Na pewno jednak zastanawiasz się, gdzie kupić pompę ciepła w swojej okolicy. Który producent oferuje najlepsze urządzenia i atrakcyjne ceny? Kto zajmie się montażem? Komu warto zaufać? Na te pytania mamy jedną odpowiedź: apic!


Apic – sprawdź, gdzie kupić pompę ciepła w okolicy Kobyłki


Apic to polski producent pomp ciepła, który wykorzystuje najnowocześniejszą technologię do produkcji swoich urządzeń. Polski produkt, światowy poziom i ceny w zasięgu możliwości każdego właściciela budynku. Osoby, które chcą skorzystać z naszej oferty, nie muszą nawet wychodzić z domu, ponieważ umożliwiamy zakup urządzenia on-line.

  • W pierwszej kolejności należny wyliczyć, jaka jest pożądana moc pompy ciepła dla danego budynku i wybrać konkretny model.

  • Następnie należy skontaktować się z nami – telefonicznie, mailowo czy też za pośrednictwem formularza kontaktowego.

  • W razie jakichkolwiek pytań, chętnie pomożemy w doborze odpowiedniego urządzenia.

  • Pompę ciepła dostarczymy na miejsce oraz polecimy profesjonalne usługi instalacyjne (współpracujących z nami instalatorów).


Niezależnie od Twojej lokalizacji, wysokiej jakości urządzenia w atrakcyjnych cenach są w zasięgu Twojej ręki. Jesteś właścicielem budynku w Kobyłce? Nie ma problemu – możesz skorzystać z naszych produktów i usług w każdej chwili.


Pompa ciepła – inwestycja w przyszłość


Pompy ciepła to coraz popularniejsze rozwiązanie w Polsce, zarówno w budynkach mieszkalnych, jak i gospodarczych, użytkowych i innych. Dzięki pompie ciepła budynek ogrzewany jest wydajnie i ekologicznie. Sama inwestycja jest kosztowna o tyle, o ile w grę wchodzi zakup pompy ciepła, wykonanie odwiertów, położenie ogrzewania podłogowego oraz instalacja urządzenia. Jednak liczne możliwości uzyskania dotacji, a także coraz atrakcyjniejsze ceny produktów i usług sprawiają, że pompy ciepła znajdują coraz więcej zwolenników. Zwłaszcza że obniżone koszty ogrzewania i przyszłe oszczędności pozwalają potraktować ten zakup jako inwestycję na przyszłość.


Zapraszamy do kontaktu – kup pompę ciepła apic i przekonaj się, jak wielkie korzyści przyniesie w przyszłości ta decyzja!