A-pic
pompy ciepła
apic innowacyjne i inteligentne rozwiązania grzewcze

Pompa ciepła - gdzie kupić? Kutno

2017/05/25 09:43

Budujesz dom w Kutnie lub okolicach? Postanowiłeś postawić w nim na ekologiczny system ogrzewania oparty na pompie ciepła? Teraz pewnie zastanawiasz się, gdzie kupić takie urządzenie, aby Ci się to opłaciło i abyś nie musiał martwić się o jego właściwe funkcjonowanie w ciągu najbliższych lat.


Żeby dokonać właściwej decyzji inwestycyjnej, musisz przede wszystkim wybrać rzetelnego, zaufanego producenta, którego produkt Cię nie zawiedzie. Musisz też znaleźć miejsce możliwie najbliżej Twojego miejsca zamieszkania, aby zminimalizować wszelkie komplikacje związane z zakupem, transportem czy instalacją pompy. Mieszkając w Kutnie, masz tylko jedno rozwiązanie, które sprawdzi się pod każdym względem – a są to pompy ciepła apic.


Ich produkcją i sprzedażą zajmujemy się od lat. Konstrukcję i działanie naszych urządzeń opracowaliśmy samodzielnie. Są to więc polskie urządzenia, którym warto zaufać i które doceniane są nie tylko przez rodzimych, ale również zagranicznych użytkowników.


Gdzie w Kutnie kupić pompę ciepła? Oczywiście u nas!


Możesz skorzystać z jednej z dwóch opcji zakupu naszych urządzeń grzewczych: skontaktować się bezpośrednio z nami (czy też z jednym z dystrybutorów naszych pomp) lub kupić pompę w naszym sklepie internetowym. W przypadku pierwszej opcji będziesz miał możliwość obejrzenia kupowanego urządzenia oraz kontaktu "w cztery oczy" ze sprzedawcą. Druga opcja jest natomiast wygodna ze względu na fakt, że nie musisz wychodzić z domu, aby zakupić pożądany sprzęt. Wszystkie parametry techniczne dostępne są w opisach produktów, a pozostałe informacje można uzyskać telefonicznie. Na pytanie, gdzie kupić pompę ciepła, można więc w tym przypadku odpowiedzieć: we własnym domu!


Aby jak najlepiej spełnić potrzeby naszych klientów, rozszerzyliśmy swoją działalność. Nie tylko produkujemy i sprzedajemy pompy ciepła, ale organizujemy też przygotowanie projektu, transport, instalację oraz serwis. Pomagamy też w uzyskiwaniu dofinansowań oraz świadczymy usługi doradcze dla wszystkich klientów, którzy nie wiedzą, w jaki sposób dobrać rodzaj i moc pompy do potrzeb i możliwości swojego budynku.


Kutno – podejmij współpracę z apic!


Do współpracy z nami zapraszamy zarówno indywidualnych inwestorów, jak i firmy czy instytucje z Kutna, które mają w planach inwestycję w nowy system grzewczy. Jesteśmy pewni, że wspólnie uda nam się skutecznie sfinalizować to przedsięwzięcie. Zapraszamy do kontaktu!