A-pic
pompy ciepła
apic innowacyjne i inteligentne rozwiązania grzewcze

Pompa ciepła - gdzie kupić? Łask

2017/06/29 09:10

W Twoim domu już niedługo znajdzie się nowoczesna pompa ciepła. Gdzie kupić takie urządzenie, aby mieć pewność, że będzie wydajnie, bezawaryjnie i bezpiecznie działało? Czy w okolicach Łasku można skorzystać z oferty renomowanych producentów? Na te pytania odpowiadamy poniżej – czytaj dalej!


Łask – kup pompę ciepła w sklepie lub on-line


Apic to polski producent pomp ciepła, który oferuje swoje produkty na terenie całego kraju. W niektórych miastach można kupić je stacjonarnie. Współpracujemy z dystrybutorami i instalatorami, którzy oferują nasze produkty oraz usługi montażu pomp ciepła zgodnie z naszymi wytycznymi. Drugą opcją jest skorzystanie ze sklepu internetowego. Na naszej stronie wszystkie produkty, które oferujemy, są dokładnie opisane. Ich parametry techniczne można znaleźć zarówno w opisach, jak i na oficjalnych kartach produktów. Każdy, kto ma jakiekolwiek pytania dotyczące sposobu działania naszych pomp ciepła, może je zadać telefonicznie lub mailowo. Warto skorzystać z tej opcji i zamiast zastanawiać się, gdzie kupić pompę ciepła, po prostu zamówić ją on-line.


Nasze produkty możemy przetransportować do dowolnego miejsca w Polsce. Mieszkańcy Łasku mają ten komfort, że znajdują się blisko naszej siedziby – jeśli więc chcą odwiedzić nas osobiście, nie ma ku temu żadnych przeszkód.


Pompy ciepła – dlaczego warto postawić na polskie produkty?


Urządzenia grzewcze, które produkujemy, mają wysoką jakość. Poosiadają niezbędne certyfikaty, a także naszą 5-letnią gwarancję. W ramach naszych usług oferujemy także wykonywanie odwiertów, montaż, serwis, doradztwo. Pomagamy w uzyskaniu dofinansowania na pompy ciepła. Dobieramy urządzenia grzewcze do potrzeb budynków na podstawie audytów energetycznych. Z naszą pomocą inwestycja w pompę ciepła jest znacznie prostsza.


Zastanawiając się, gdzie kupić pompę ciepła, warto rozważyć też, jakiego producenta wybrać. Apic, jako polska firma, ma w swojej ofercie bardzo atrakcyjne, zaawansowane technologicznie i doceniane na całym świecie produkty. Skorzystanie z naszej oferty to nie tylko gwarancja udanego zakupu, ale również wsparcie polskiej gospodarki oraz rozwoju polskiej myśli technologicznej.


Serdecznie zapraszamy do kontaktu wszystkich zainteresowanych naszymi pompami ciepła. Chętnie pomożemy w pomożemy wszystkim mieszczankom Łasku w dokonaniu trafnego, satysfakcjonującego wyboru. Czekamy na kontakt!