A-pic
pompy ciepła
apic innowacyjne i inteligentne rozwiązania grzewcze

Pompa ciepła - gdzie kupić? Legionowo

2017/09/13 09:30

Zakup pompy ciepła to bardzo kusząca opcja. Instalacja takiego urządzenia pozwala na oszczędność podczas ogrzewania budynku. Co więcej, można na ten cel uzyskać dotację, dzięki której koszty inwestycji znacznie się zmniejszają. Nic więc dziwnego, że rozwiązanie to jest coraz popularniejsze, zarówno wśród mieszkańców Legionowa, jak i innych polskich miast.


Pytanie brzmi jednak: gdzie kupić pompę ciepła, aby mieć pewność, że otrzyma się urządzenie sprawne, niezawodne i w atrakcyjnej cenie? Jak zreorganizować jego transport i czy można przy okazji zakupu zamówić także usługę instalacyjną? Na te pytania odpowiedzią jest firma apic design i oferowane przez nią sprzęty, które można kupić niezależnie od tego, gdzie się mieszka – za pośrednictwem sklepu internetowego. Oferujemy także usługi projektowe, montaż oraz serwis sprzedawanych urządzeń.


Legionowo – pompę ciepła możesz kupić u nas!


Apic design to polska firma oferująca nowoczesne, ekologiczne rozwiązania grzewcze. Nie tylko produkujemy pompy ciepła, ale zajmujemy się także kompleksową obsługą inwestycji związanych w ich instalacją. Podejmując z nami współpracę, możesz być pewien, że zadbamy o:

  • całościową realizację inwestycji – począwszy od przygotowania projektu, poprzez wykonanie odwiertów pod dolne źródło, montaż ogrzewania podłogowego i instalację geotermalnych pomp ciepła, aż po usługi serwisowe na terenie całego kraju;

  • najwyższą jakość oferowanych urządzeń, dostępność części zamiennych, błyskawiczny serwis;

  • pełną wygodę użytkowania naszych pomp ciepła – dzięki cichej i efektywnej pracy pomp oraz energooszczędnej i przyjaznej środowisku eksploatacji;

  • atrakcyjne ceny zakupu, montażu oraz usług dodatkowych;

  • wieloletnią gwarancję - 5 lat gwarancji na pompę ciepła it na ogrzewanie podłogowe oraz 10 lat na wykonane przez nas odwierty;

  • pomoc w uzyskaniu dofinansowań na ten cel oraz fachowe doradztwo energetyczne i techniczne przed rozpoczęciem prac oraz później, na każdym etapie realizacji inwestycji.


Ze wszystkich powyższych usług skorzystać mogą mieszkańcy Legionowa i innych miejscowości. Nasi instalatorzy i dystrybutorzy urządzeń apic pracują na terenie całej Polski, a zamówione pompy ciepła bez problemu możemy dostarczyć do miejsca ich instalacji. Skontaktuj się z nami, aby poznać szczegóły i dowiedzieć się, jaki jest pierwszy krok do wymiany instalacji grzewczej na nową. Zapraszamy!