A-pic
pompy ciepła
apic innowacyjne i inteligentne rozwiązania grzewcze

Pompa ciepła - gdzie kupić? Łódź

2017/04/11 12:42

Łódź to miasto wielu możliwości, wypełnione po brzegi nowoczesnymi produktami i najlepszymi usługami. Jednak to nieco poza jej granicami, choć wciąż niedaleko, znajduje się siedziba firmy, która oferuje najwyższej jakości urządzenia grzewcze. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą pomp ciepła apic!


Łódź – pompa ciepła dla Twojego domu


Pompy ciepła to chętnie stosowane rozwiązania w ramach systemów grzewczych w budynkach. Do ich zakupu skłania nie tylko nowoczesna technologia, ekonomiczne działanie i atrakcyjne ceny urządzeń oraz ich instalacji, ale także możliwość uzyskania wysokiej dotacji do tej inwestycji. Aby kupić pompę ciepła, należy w pierwszej kolejności dokonać diagnostyki terenu, na którym postawiony jest budynek. Dzięki temu można dobrać najlepszy, gwarantujący najlepszą wydajność i najwyższą oszczędność rodzaj urządzenia.


W ofercie apic znaleźć można nowoczesne powietrzne pompy ciepła, a także trzy rodzaje gruntowych pomp ciepła:

  • Pompy ciepła typu GLIKOL-WODA

  • Pompy ciepła typu WODA-WODA

  • Pompy ciepła typu ZIEMIA-WODA


Nowoczesna technologia, którą postanowiliśmy zastosować, sprawia, że ogrzewanie budynków jest nie tylko ekologiczne, ale też oszczędne. Nasze urządzenia pracują cicho, sprawnie i wydajnie. Są łatwe w obsłudze – regulacja parametrów ich pracy jest szybka i prosta, a możliwość zdalnej obsługi urządzeń pozwala nie tylko na sterowanie pompą i kontrolę jej pracy z dowolnego miejsca, ale także na zdalny serwis – trafną diagnostykę pojawiającego się problemu i szybką pomoc personelu serwisu. Czy nie brzmi to wszystko perfekcyjnie? Brzmi – bo właśnie takie są nasze pompy ciepła.


Gdzie kupić pompę ciepła? Łódź i okolice


Jeśli w okolicach Łodzi poszukujesz producenta nowoczesnych systemów grzewczych, zgłoś się do nas. Oferujemy nie tylko produkty najwyższej jakości z 5-letnią gwarancją, ale także bogaty zakres usług instalacyjnych i projektowych. Współpracując z nami, nie musisz martwić się o przygotowanie dokumentacji projektowej, wykonanie odwiertów czy instalację systemu centralnego ogrzewania oraz samej pompy ciepła. Wszystkim zajmiemy się my i współpracujący z nami partnerzy.


Czy wiesz już, gdzie kupić pompę ciepła w okolicach Łodzi? Mamy nadzieję, że tak. Dla pewności prezentujemy nasze dane kontaktowe:


A-PIC DESIGN - PRODUCENT POMP CIEPŁA


Nowy Dwór Parcela 55C

96-115 Nowy Kawęczyn

tel.: 46 892 11 41


Serdecznie zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub za pośrednictwem formularza kontaktowego na naszej stronie.