A-pic
pompy ciepła
apic innowacyjne i inteligentne rozwiązania grzewcze

Pompa ciepła - gdzie kupić? Łowicz

2017/06/08 11:09

W ostatnich latach ekologiczne rozwiązania grzewcze cieszą się coraz większą popularnością wśród Polaków. Wpływa na to wiele kwestii, między innymi malejące ceny urządzeń grzewczych wykorzystujących odnawialne źródła energii, zwiększająca się świadomość ekologiczna konsumentów, a także możliwość uzyskania wysokich dotacji na takie inwestycje. Gdy właściciel domu lub innego budynku zdecyduje się już na instalację systemu grzewczego opartego o pompę ciepła, problemem pozostaje, gdzie kupić takie urządzenie i czy da się jednocześnie skorzystać z usług instalacyjnych, czy też trzeba szukać ich oddzielnie.


Spieszymy z odpowiedziami na te pytania. Jako producent pomp ciepła jesteśmy z pewnością rzetelnym źródłem informacji na temat dostępności tych urządzeń w Łowiczu i okolicach, a także na temat usług projektowych i instalacyjnych realizowanych podczas montażu takiego urządzenia w budynku.


Łowicz – gdzie kupić pompy ciepła w okolicy?


Klienci z Łowicza mają dwie możliwości zakupu naszych pomp ciepła. Pierwszą z nich są zakupy w punkcie dystrybucji zlokalizowanym w okolicy. Współpracujemy z dystrybutorami na terenie całej Polski, wobec czego z pewnością także i łowiczanie będą mogli bez problemu dotrzeć do naszych produktów. Druga opcja to zakupy za pośrednictwem e-sklepu. Pozwala to zaoszczędzić czas poświęcany na dojazd do punktu sprzedaży. Informacje na naszej stronie są natomiast na tyle rzetelne i szczegółowe, że na ich podstawie bez problemu można dobrać właściwe urządzenie grzewcze. Oczywiście w przypadku jakichkolwiek pytań jesteśmy pod telefonem. Można się z nami skontaktować telefonicznie, a także mailowo. Służymy poradą oraz pomocą w wyborze pompy ciepła i miejsca, gdzie można ją kupić.


Co więcej, pomożemy także w pozostałych aspektach związanych z inwestycją. Nasza współpraca z instalatorami na terenie całej Polski daje naszym klientom możliwość skorzystania z najwyższej jakości usług montażowych wykonywanych zgodnie z naszymi wytycznymi.


Zachęcamy zatem wszystkich mieszkańców Łowicza, którzy zastanawiają się, gdzie kupić pompę ciepła, do skontaktowania się z nami. Udzielimy informacji na temat dostępności określonych urządzeń w okolicy, zrealizujemy transport i instalację urządzenia grzewczego, a w razie potrzeby doradzimy także w kwestiach związanych z dofinansowaniem na termomodernizację budynku. Czekamy na kontakt!