A-pic
pompy ciepła
apic innowacyjne i inteligentne rozwiązania grzewcze

Pompa ciepła - gdzie kupić? Mińsk Mazowiecki

2017/11/29 18:13

Irek i Alina postanowili, że w ich właśnie budowanym domu zostanie zainstalowany ekologiczny system grzewczy, oparty o działanie urządzenia wykorzystującego naturalne źródła energii. Słyszeli już wiele o podobnych urządzeniach – budowa domu sprawiła, że musieli już podjąć wiele decyzji inwestycyjnych, a w związku z tym zrobić duży research i dowiedzieć się jak najwięcej o popularnych i polecanych rozwiązaniach.


Pompa ciepła – gdzie kupić, jak zainstalować i ile to kosztuje...


Przeglądając fora internetowe oraz czytając porady ekspertów dowiedzieli się na przykład, że doskonałym rozwiązaniem grzewczym może się okazać pompa ciepła. Alinie od razu spodobał się pomysł ogrzewania domu za pomocą cichego, wydajnego urządzenia, które pobiera energię z wód gruntowych, powietrza lub gruntu. Irek był nieco bardziej krytyczny i chciał najpierw dowiedzieć się więcej na ten temat, zanim zapadnie ostateczna decyzja. Postanowili więc skontaktować się z jednym z producentów oferujących pompy ciepła w Mińsku Mazowieckim – w mieście, w którym właśnie budowali dom. Zadali wiele pytań i byli niezwykle dociekliwi, ale informacje, które uzyskali, przekonały ich do tego, by zainwestować właśnie w to rozwiązanie grzewcze.


Będąc w kontakcie ze wspomnianym wcześniej producentem, nie musieli już zastawiać się, gdzie kupić pompę ciepła, jak ją przetransportować i kto zajmie się jej instalacją. Firma, z którą podjęli współpracę, oferowała kompleksowe usługi i zajęła się inwestycją od początku do końca.


Alina i Irek byli podwójnie zadowoleni z tej decyzji – po pierwsze dlatego, że pompa ciepła była najbardziej opłacalnym w ich przypadku rozwiązaniem, a po drugie z powodu dofinansowania, które – jak się dowiedzieli – przysługuje im na taką inwestycję. Zaoszczędzone w ten sposób pieniądze mogli przeznaczyć na inne wydatki związane z budową domu, a tych, jak można się domyślić, było całe mnóstwo.


Firma, z którą współpracowali, to apic design – polski producent pomp ciepła dostarczający produkty na terenie całej Polski. Imiona Alina i Irek mogą być natomiast zastąpione dowolnymi innymi, ponieważ scenariuszy takich jak ten zrealizowały się już dziesiątki. Czy Twoja historia także będzie podobna? Jeśli zastanawiasz się nad wyborem urządzenia grzewczego lub wiesz już, czego chcesz (i jest to pompa ciepła), ale nie wiesz, gdzie kupić, skontaktuj się z nami, a następne kroki przebiegną gładko. Zapraszamy do współpracy!