A-pic
pompy ciepła
apic innowacyjne i inteligentne rozwiązania grzewcze

Pompa ciepła - gdzie kupić? Otwock

2017/10/11 15:29

Pompy ciepła to urządzenia, które w ostatnich latach cieszą się rosnącą popularnością. Świadomość na temat korzyści płynących z ich instalacji rośnie, technologia jest coraz bardziej udoskonalana, a ceny stopniowo maleją. Jest to dobry moment na to, by zainteresować się ofertą tych produktów i rozważyć zakup jednego z nich. Zwłaszcza że inwestycja ta może być obecnie dofinansowana.


Osoby, które postanowiły zamontować pompę ciepła w swoim domu, nie zdecydowały się na ten krok bez powodu. Jest to na tyle poważna inwestycja, że decyzji nie podejmuje się spontanicznie, a po przeanalizowaniu wszystkich argumentów za i przeciw oraz rozważeniu pozostałych opcji dostępnych na rynku. Pompy ciepła bardzo często okazują się najlepszym wyborem i to właśnie one wygrywają w tym wyścigu. Dlaczego? Ich największe atuty to:

  • wykorzystywanie naturalnych źródeł energii – czyli korzystanie z energii zawartej w przyrodzie: wodzie, gruncie, powietrzu i przetwarzanie jej na energię wykorzystywaną w domu do jego ogrzewania,

  • niskie koszty ogrzewania budynku,

  • długoletnie bezawaryjne działanie,

  • gwarancja producenta, w ramach której można korzystać z serwisu urządzenia oraz z doradztwa,

  • łatwa dostępność wysokiej jakości urządzeń bez względu na lokalizację – nie trzeba zastanawiać się, gdzie kupić pompy ciepła, bo produkty te dostępne są również przez internet,

  • możliwość uzyskania dotacji na inwestycję.


Otwock – kup pompę ciepła i zadbaj o swój komfort


Jeśli Ciebie także przekonują te argumenty, możesz już teraz zapoznać się z ofertą tych produktów. Mieszkając w Otwocku, możesz zaopatrzyć się w nie zarówno w jednym z okolicznych salonów dystrybucji, jak i korzystając z naszego sklepu internetowego. Z jego pomocą możesz:

  • dokonać zamówienia na dowolny produkt na liście produktów,

  • zadać pytanie za pomocą formularza kontaktowego,

  • zapoznać się z parametrami zawartymi na karcie technicznej każdego z oferowanych produktów.

Możesz też skontaktować się z nami telefonicznie i poprosić o doradztwo w zakresie wyboru urządzenia. Po dokonaniu analizy potrzeb i możliwości, pomożemy Ci wybrać model, który doskonale sprawdzi się w Twoim budynku.


Zajmujemy się także instalacją oraz pomocą w kwestiach związanych z dotacjami na inwestycje termomodernizacyjne. Warto skontaktować się z nami i poznać więcej szczegółów na ten temat. Serdecznie zapraszamy i liczymy na udaną współpracę!