A-pic
pompy ciepła
apic innowacyjne i inteligentne rozwiązania grzewcze

Pompa ciepła - gdzie kupić? Pabianice

2017/04/19 11:28

Wybierając system grzewczy do swojego budynku, trzeba poświęcić trochę czasu na zapoznanie się z dostępnymi ofertami oraz z parametrami i cechami poszczególnych produktów. Kilka podstawowych pytań nasuwa się, gdy w grę wchodzi pompa ciepła: gdzie kupić? Jak wybrać? Czy można uzyskać na ten cel dotację? Postaramy się dzisiaj odpowiedzieć na te pytania, mając nadzieję, że rozwiejemy chociaż część wątpliwości dotyczących tej inwestycji.


Wybór systemu grzewczego i możliwość uzyskania dotacji


Wybór konkretnego rodzaju systemu grzewczego zależny jest między innymi od takich kwestii jak:

  • zapotrzebowanie budynku na energię cieplną i ciepłą wodę użytkową,

  • cechy terenu (decydujące o wyborze dolnego źródła w przypadku pomp ciepła),

  • możliwości finansowe inwestora,

  • dostępność określonych urządzeń w zasięgu kupującego.

Dlatego też przed dokonaniem wyboru trzeba przeprowadzić analizę, biorąc pod uwagę możliwości techniczne i finansowe. Ważnym czynnikiem warunkującym wybór konkretnego urządzenia będzie możliwość uzyskania dotacji na ten cel. Promowane są najbardziej ekologiczne i oszczędne formy, do których należą pompy ciepła. Duża część kosztów związanych z instalacją i zakupem takich urządzeń może być zwrócona ze środków publicznych. Warto więc zapoznać się z dostępnymi możliwościami przed podjęciem ostatecznej decyzji.


Pompa ciepła – gdzie ją kupić w Pabianicach?


Gdy już zdecydujemy się na zakup i instalację pompy ciepła, wciąż pozostaje pytanie: gdzie ją kupić? Czy w okolicach Pabianic swoje produkty oferują renomowani producenci pomp ciepła? Jak uzyskać informacje o produktach i złożyć zamówienie?


Spieszymy z odpowiedziami na te pytania. Przede wszystkim warto wiedzieć, że zakupu pompy ciepła można dokonać zdalnie – za pośrednictwem sklepu internetowego. To znacznie ułatwia sprawę, ponieważ nie trzeba odwiedzać konkretnego miejsca – sklepu, salonu sprzedaży czy innego punktu dystrybucji – aby móc dokonać zakupów. Ze wszystkimi parametrami można się zapoznać, czytając opisy produktów oraz kontaktując się bezpośrednio z producentem/sklepem i prosząc o szczegółowe informacje. Współpraca ze sklepem internetowym oferującym tak specjalistyczne sprzęty jest jednak znacznie szersza niż w przypadku standardowych sklepów internetowych, ponieważ obejmuje także doradztwo, usługi instalacyjne oraz serwis.


Jeśli jesteś mieszkańcem Pabianic i chcesz kupić pompę ciepła, skontaktuj się z nami – udzielimy Ci wszystkich informacji, jakich potrzebujesz!