A-pic
pompy ciepła
apic innowacyjne i inteligentne rozwiązania grzewcze

Pompa ciepła - gdzie kupić? Piaseczno

2017/10/04 14:24

Warto właściwie przygotować się do zakupu pompy ciepła, tak aby mieć pewność, że dokona się trafnej decyzji i że zakupione urządzenie będzie przez wiele lat wydajnie i bezawaryjnie działało. Przed dokonaniem zakupu należy zrobić odpowiedni research, by odpowiedzieć sobie na pytania takie jak: gdzie kupić pompę ciepła? Jakie są dostępne rodzaje tych urządzeń? Który rodzaj i który konkretny model najlepiej spełni potrzeby energetyczne danego budynku? Jakie są koszty takiej inwestycji? Na część z tych pytań odpowiedzi udzielamy poniżej. Czytaj dalej!


Piaseczno – oferta pomp ciepła firmy apic


Aby podjąć trafną decyzję, należy przede wszystkim poznać zapotrzebowanie budynku na ciepło, a można to zrobić, przeprowadzając specjalistyczny audyt energetyczny. W efekcie dowiemy się, jaki rodzaj pomp ciepła najlepiej się sprawdzi (powietrzne pompy ciepła zwykle polecane są do budynków o mniejszym zapotrzebowaniu energetycznym, natomiast urządzenia czerpiące energię z wody lub gruntu mogą skutecznie ogrzać duże domy i budynki, nawet te w starym budownictwie). Ponadto można będzie określić zalecaną moc pompy, tak aby urządzenie było w stanie dostarczyć wystarczającą ilość ciepła bez konieczności "dogrzewania".


Drugi krok to zorientowanie się, gdzie kupić pompy ciepła w okolicy. Nie są to produkty, w które można się zaopatrzyć w dowolnym sklepie budowlanym. Zazwyczaj ich dystrybucją zajmują się firmy, które oferują usługi instalacyjne w tym zakresie. Warto też zapoznać się z ofertą dostępną w internecie i zamówić pompy ciepła on line. Nasz sklep internetowy dostarcza wszystkich najważniejszych informacji o poszczególnych produktach – są tu nie tylko ceny oraz zdjęcia, ale także dokładne parametry techniczne. Dzięki takim informacjom można wybrać urządzenie samodzielnie. Zachęcamy jednak do kontaktu z nami w razie jakichkolwiek pytań. Oferujemy nie tylko wysokiej jakości urządzenia grzewcze, ale również fachowe doradztwo w ich doborze.


Jeśli szukasz pomp ciepła, które:

  • skutecznie ogrzeją Twój dom,

  • pozwolą Ci na oszczędność podczas sezonu grzewczego,

  • będą niezawodnie funkcjonowały przez wiele lat,

  • możesz kupić niezależnie od swojego miejsca zamieszkania,

  • mogą być dofinansowane ze środków publicznych,

zgłoś się do nas i wybierz jedno z urządzeń apic. Zapraszamy do kontaktu mieszkańców Piaseczna i okolic!