A-pic
pompy ciepła
apic innowacyjne i inteligentne rozwiązania grzewcze

Pompa ciepła - gdzie kupić? Piotrków Trybunalski

2017/04/13 14:43

Decyzja o instalacji nowego systemu grzewczego podjęta. Decyzja o wyborze konkretnego rodzaju urządzenia także. Stanęło na pompie ciepła – ekologicznym, wydajnym i oszczędnym urządzeniu, który zdobywa coraz większą popularność. Skoro tak, to teraz pozostają następujące pytania: gdzie kupić pompę ciepła? Czy w Piotrkowie Trybunalskim oferta takich urządzeń jest watra uwagi? I czy poza samym urządzeniem można też zamówić usługę jego zamontowania? Na te pytania odpowiemy już za chwilę – zapraszamy do lektury artykułu!


Piotrków Trybunalski – gdzie w okolicy kupić pompę ciepła?


Odpowiedź na to pierwsze pytanie wydaje się być kluczowa. Bo przecież dostępność określonych urządzeń w okolicy częściowo wpływa na wybór konkretnego modelu. Mieszkańcy Piotrkowa Trybunalskiego na szczęście mają bogatą ofertę pomp ciepła na wciągnięcie ręki. Pompy apic dostępne są w całym województwie łódzkim, jako że siedziba naszej firmy zlokalizowana jest właśnie tam – a dokładnie w Nowym Kawęczynie. Jednak niezależnie od lokalizacji, każdy zainteresowany naszymi produktami klient może je zamówić za pośrednictwem naszego sklepu internetowego. Na pytanie "pompy ciepła – gdzie kupić?" odpowiedź brzmi zatem: "tutaj!". A w związku z tym możemy przejść do kolejnych wątpliwości, czyli: czy wraz z pompą można kupić też usługę?


Z pewnością nie wszyscy producenci urządzeń grzewczych oferują taką możliwość. W apic jednak dbamy o kompleksową obsługę naszych klientów i o całkowite spełnianie ich potrzeb. W związku z tym na wyżej zadane pytanie odpowiadamy "tak". W ramach naszej działalności prowadzimy nie tylko sprzedaż pomp ciepła, ale także usługi instalacyjne. Ich praktyczną realizacją zajmują się współpracujący z nami partnerzy. Za jakość ich usług ręczymy tak, jak za jakość naszych produktów!


Oferowane usługi obejmują także pomontażowy serwis urządzeń. W przypadku jakichkolwiek awarii lub wątpliwości co do funkcjonowania zakupionych u nas pomp, reagujemy szybko i sprawnie. W przypadku urządzeń sterowanych zdalnie, natychmiast możemy zdiagnozować problem i go rozwiązać. Jeśli natomiast konieczna jest fizyczna obecność przy urządzeniu, nasi serwisanci błyskawicznie trafiają na miejsce i naprawiają problem. Dzięki temu nasi klienci nie są narażeni na żadne niedogodności.


Jeśli wiec zastanawiasz się, gdzie kupić pompę ciepła, ten artykuł powinien dać Ci jasną odpowiedź. Zapraszamy do kontaktu!