A-pic
pompy ciepła
apic innowacyjne i inteligentne rozwiązania grzewcze

Pompa ciepła - gdzie kupić? Płock

2017/08/23 08:40

Zastanawiasz się, gdzie w Płocku możesz kupić pompę ciepła? Taki zakup jest znacznie prostszy niż myślisz. Nie musisz nawet wychodzić z domu, aby dokonać inwestycji, która będzie Ci przynosiła korzyści przez wiele długich lat.


Jesteśmy cenionym w kraju i za granicą producentem pomp ciepła. Mamy w swojej ofercie gruntowe, powietrzne i wodne pompy ciepła o różnej mocy. Po wykonaniu audytu energetycznego budynku oraz przeanalizowaniu warunków gruntowych wokół niego można dobrać takie urządzenie apic, które w pełni zaspokoi potrzeby mieszkańców, zapewniając im komfort cieplny przez cały rok i minimalizując koszty ogrzewania budynku.


Gdzie kupić nasze pompy ciepła? Dziś na to pytanie odpowiadamy mieszkańcom Płocka. Jednym ze sposobów jest odwiedzenie naszego sklepu bądź zakup w jednym z punktów dystrybucji, które znajdują się na terenie całego kraju. Jednak dla oszczędności czasu i pieniędzy doradzamy kontakt z nami za pomocą naszego sklepu internetowego. Pod każdym produktem umieszczonym w sklepie widnieje formularz kontaktowy, za pomocą którego można:

  • zadać pytanie dotyczące konkretnego modelu urządzenia, jego parametrów, sposobu pracy itd.,

  • poprosić o bezpośredni kontakt ze strony naszego biura sprzedaży,

  • założyć zamówienie na produkt.


Zainstalowanie pompy ciepła w domu przyniesie zauważalne korzyści – już po pierwszym sezonie grzewczym da się dostrzec znacznie mniejsze koszty ogrzewania (względem starych, mniej wydajnych i bardziej szkodzących środowisku systemów grzewczych). Pompy ciepła ponadto pracują cicho i bez potrzeby żadnej ingerencji domowników. Można właściwie zapomnieć o tym, że istnieją, każdego dnia ciesząc się optymalną, komfortową temperaturą w domu.


Płock – chcesz kupić pompę ciepła? Skorzystaj z porad specjalistów


Bardzo ważne jest, aby wybrany model pompy ciepła był dobrze dobrany do budynku, w którym zostanie zainstalowany. Tylko wtedy urządzenie będzie zapewniało odpowiednie warunki cieplne i nie będzie konieczne dodatkowe dogrzewanie. Dlatego przed podjęciem decyzji, aby go kupić, należy skorzystać z porad geodetów i instalatorów, którzy przedstawią realne możliwości i zaproponują najbardziej opłacalne rozwiązania. Oferujemy także i naszą pomoc w tym zakresie. W kwestii pomp ciepła jesteśmy prawdziwymi ekspertami, a dokładna analiza zapotrzebowania budynku oraz możliwości finansowych i technicznych pozwoli nam dobrać urządzenie najlepiej jak to możliwe.