A-pic
pompy ciepła
apic innowacyjne i inteligentne rozwiązania grzewcze

Pompa ciepła – gdzie kupić? Płońsk

2018/07/13 12:00

Płońsk jest miastem, który stwarza wiele różnorodnych możliwości mieszkańcom. Jest pełen wysokiej jakości produktów, ciekawych usług, przyjemnych rozrywek. Mieszka się tu dobrze także ze względu na dostęp do najnowocześniejszych technologii. Warto skorzystać tu między innymi z dostępu do specjalistycznych urządzeń grzewczych – pomp ciepła!


Płońsk – najlepsza pompa ciepła dla Twojego domu


W budynkach mieszkalnych i użytkowych coraz częściej stosuje się pompy ciepła jako podstawę systemu grzewczego i c.w.u. Argumentami, które przemawiają za zastosowaniem właśnie tego rozwiązania, są:

  • ekonomiczne działanie i płynąca z tego oszczędność,

  • wykorzystywanie odnawialnych źródeł energii – ekologiczność,

  • atrakcyjne ceny – koszty zakupu i instalacji pompy ciepła stopniowo maleją, a można je dodatkowo obniżyć dzięki dotacjom,

  • ciche i wydajne działanie – wygoda dla użytkowników i gwarancja komfortowych warunków cieplnych w budynku,

  • długa żywotność – sprawne działanie przez wiele lat.


Aby właściwie dobrać pompę ciepła do swoich potrzeb, trzeba wykonać audyt energetyczny budynku oraz diagnostykę terenu, na którym jest postawiony. Rodzaj i moc urządzenia będą zależały od tego, czy istnieje możliwość wykonania odwiertów oraz jakie jest zapotrzebowanie budynku na ciepło.


Gdzie kupić pompę ciepła? Bez problemu można to zrobić w Płońsku i okolicach. Apic to firma, która oferuje swoje produkty na terenie całej Polski. W naszym asortymencie znajdują się:

  • wodne pompy ciepła,

  • gruntowe pompy ciepła,

  • powietrzne pompy ciepła.


Stawiamy na najlepszą jakość oraz wysokie standardy obsługi klienta. Dlatego też osoby i instytucje, które zaopatrują się w nasze sprzęty, są zadowolone z naszych usług i chętnie polecają nas innym.


Gdzie kupić pompę ciepła w Płońsku?


Aby zaopatrzyć się w pompę ciepła w Płońsku lub okolicach, nie trzeba odwiedzać sklepów ani dystrybutorów – można to zrobić on-line za pośrednictwem naszego sklepu internetowego. To wygodne i szybkie rozwiązanie, oczywiście pod warunkiem, że wie się już, jaki model pompy ciepła chce się kupić. Wszystkich tych, którzy nie zdecydowali się jeszcze na konkretne urządzenie, zachęcamy do kontaktu z nami – chętnie pomożemy podjąć tę decyzję, przedstawimy szczegóły dotyczące instalacji i omówimy pozostałe kwestie związane z inwestycją.


Apic serdecznie zaprasza do współpracy!