A-pic
pompy ciepła
apic innowacyjne i inteligentne rozwiązania grzewcze

Pompa ciepła - gdzie kupić? Tomaszów Mazowiecki

2017/04/25 09:26

Tomaszów Mazowiecki to miasto, w którym znaleźć można wszystko, co niezbędne do budowy czy remontu domu. Także nowoczesne systemy grzewcze, takie jak pompy ciepła. Gdzie kupić je w okolicy? Oczywiście u nas! Podpowiadamy też, jak skorzystać z usług instalacyjnych oferowanych w okolicy. Czytaj dalej, aby dowiedzieć się więcej.


Inwestycja w pompę ciepła to inwestycja z pewnością opłacalna. Potwierdzą to wszyscy ci, którzy już jej dokonali. To ekologiczne rozwiązanie pozwala ogrzać cały dom oraz wodę użytkową, z której korzystają mieszkańcy, przy maksymalnym ograniczeniu zużycia energii. Nie bez powodu ta inwestycja jest wspierana z pomocą różnych dofinansowań i dotacji. Zarówno w momencie budowy domu, jak i jego remontu, można zdecydować się na system grzewczy oparty na pompie ciepła, a płynące z tego rozwiązania oszczędności w bardzo szybkim czasie sprawią, że inwestycja się zwraca. W gruncie rzeczy nie ma się nad czym zastanawiać – ciężko byłoby znaleźć rozwiązanie, za którym przemawiałoby więcej argumentów niż za pompą ciepła. Pozostaje jednak pytanie: gdzie ją kupić? Mieszkańcom Tomaszowa Mazowieckiego podpowiadamy, że u nas!


Gdzie kupić pompę ciepła w Tomaszowie Mazowieckim? Skorzystaj z oferty apic!


Jesteśmy producentem różnorodnych pomp ciepła: glikol – woda, woda - woda, ziemia – woda, a także pomp ciepła bez odwiertów. Nasze wieloletnie doświadczenie w tej branży pozwala nam oferować klientom najwyższą jakość i niezawodność. Wszystkie nasze produkty otrzymują 5-letnią gwarancję, a także usługi serwisowe (zdalne i stacjonarne). Ponadto kupując u nas pompę ciepła, można skorzystać z naszych fachowych porad i pomocy w zakresie dofinansowań. Na życzenie klienta zajmujemy się także przygotowaniem projektu oraz instalacją urządzenia. Podjęliśmy współpracę z rzetelnymi firmami z całej Polski, które zajmują się dystrybucją pomp ciepła oraz ich instalacją zgodnie z naszymi wewnętrznymi standardami. Rozwijanie współpracy z autoryzowanymi partnerami sprawia, że coraz więcej osób z całego kraju nie musi się już zastanawiać, gdzie kupić pompę ciepła, jeśli produkty apic są na wyciągnięcie ręki.


Jeśli zaś chodzi o Tomaszów Mazowiecki, na terenie tego miasta także działa autoryzowana przez nas firma instalacyjna. Warto zainteresować się jej ofertą i wraz z kupnem pompy, kupić też kompleksową usługę. Jeśli potrzebujesz więcej szczegółów, skontaktuj się z nami, a chętnie Ci je przedstawimy. Zapraszamy!