A-pic
pompy ciepła
apic innowacyjne i inteligentne rozwiązania grzewcze

Pompa ciepła - gdzie kupić? Warszawa

2017/08/01 10:23

Jednym z najbardziej opłacalnych rozwiązań w zakresie ogrzewania budynku jest pompa ciepła. Gdzie kupić w Warszawie takie urządzenie i czym kierować się przy jego wyborze? Na te pytania odpowiadamy w poniższym artykule.


Warszawa - zakup pompy ciepła osobiście lub on-line


W dobie internetu zakupy on-line należą do codzienności. Dotyczy to także dużych inwestycji, w tym zakupu urządzeń grzewczych. Zachęcamy wszystkich inwestorów do tego, by skorzystali z naszej oferty za pośrednictwem sklepu internetowego. Dzięki temu nie będą musieli zastanawiać się, gdzie kupić pompę ciepła. Wszystkie produkty dostępne są z każdego miejsca w Polsce bez wyjątku.


Na naszej stronie zamieszczone są szczegółowe informacje dotyczące pomp ciepła i ich funkcjonowania. Nasze produkty podzieliliśmy na kategorie, w zależności od rodzaju dolnego źródła, z którego zasilana jest pompa ciepła. Na liście produktów znajdują się modele o różnej mocy. Moc pompy ciepła należy dobrać biorąc pod uwagę zapotrzebowanie energetyczne budynku oraz poziom jego termoizolacji. Te parametry można sprawdzić, wykonując audyt energetyczny, który jest pierwszym etapem wszelkich prac projektowych związanych z instalacją systemu grzewczego.


Chętnie pomożemy wszystkim mieszkańcom Warszawy, którzy chcą zainstalować w nowo budowanym domu system grzewczy oparty na pompie ciepła bądź dokonać termomodernizacji budynku, którego są właścicielami. Doradzimy w wyborze dolnego źródła oraz wskażemy moc pompy ciepła, która będzie wystarczająca dla budynku o określonym zapotrzebowaniu na energię cieplną.


Wszystkich tych, którzy woleliby dokonać zakupów bezpośrednio w jednym z naszych punktów sprzedaży, zachęcamy do zapoznania się z listą dystrybutorów dostarczających nasze produkty na terenie całej Polski. Oferujemy naszą pomoc także podczas ubiegania się o dotacje ze środków publicznych. Przysługują one właścicielom budynków, którzy przeprowadzają w nich termomodernizację i obejmują między innymi zakup i instalację pompy ciepła.


Warszawa - pompy ciepła najwyższej jakości


Nie zastanawiaj się dłużej, gdzie kupić pompę ciepła. Skorzystaj z oferty apic. W naszym e-sklepie dostępne są dokładne opisy techniczne wszystkich produktów. W razie wątpliwości chętnie odpowiemy na Twoje pytania telefonicznie lub mailowo. Możesz też odwiedzić nasz punkt sprzedaży i tam uzyskać niezbędne informacje. Serdecznie zapraszamy do współpracy!