A-pic
pompy ciepła
apic innowacyjne i inteligentne rozwiązania grzewcze

Pompa ciepła - gdzie kupić? Wieluń

2017/06/13 09:34

Dlaczego jednym z najbardziej opłacalnych urządzeń grzewczych jest pompa ciepła? Gdzie kupić takie urządzenie w okolicach Wielunia? W poniższym artykule odpowiadamy na te pytania – czytaj dalej!


Inwestycja w nowy system grzewczy wymaga dobrego przygotowania. Przede wszystkim trzeba wykonać audyt energetyczny budynku oraz zbadać teren wokół niego, by na tej podstawie ustalić, jakie urządzenia najlepiej się sprawdzą. Jeśli okaże się, że będzie to pompa ciepła, trzeba wykonać kilka kolejnych kroków. Przede wszystkim wyliczyć moc urządzenia, które ma być zainstalowane, przygotować dokumentację projektową, wybrać konkretny model, wykonać odwierty, dokonać instalacji. Osoby, które chcą uzyskać dofinansowanie na cele termomodernizacyjne, muszą też złożyć odpowiedni wniosek do banku, w którym będą zaciągały kredyt na ten cel. Pracy jest więc cała masa, a od tego, jak dokładnie się ją wykona, będą zależały ostateczne efekty.


Wśród tych wszystkich decyzji trzeba jeszcze wybrać, gdzie kupić pompę ciepła i z oferty jakiego producenta skorzystać. Przedstawiamy wiec nasze propozycje mieszkańcom Wielunia i zachęcamy do zapoznania się z naszymi produktami i usługami.


Pompy ciepła apic – gdzie kupić je w Wieluniu lub okolicach?


Osoby z Wielunia, które chcą zaopatrzyć się w jedną z naszych pomp ciepła, mogą skorzystać z oferty stacjonarnych punktów sprzedaży zlokalizowanych w okolicy, bądź dokonać zakupu w naszym sklepie internetowym. Oto zalety, jakie płyną ze skorzystania z naszej oferty:

  • Dostarczamy pełnych informacji o produktach i ich parametrach technicznych – są one dostępne zarówno na naszej stronie, jak i w punktach dystrybucji. Można też kontaktować się z nami mailowo lub telefonicznie, by uzyskać więcej informacji lub zadać konkretne pytania.

  • Oferujemy fachowe porady dotyczące wyboru pompy ciepła i jej dostosowania do zapotrzebowania energetycznego określonego budynku.

  • Organizujemy usługi projektowe i instalacyjne na podstawie współpracy z partnerami na terenie całej Polski.

  • Dajemy gwarancję na nasze produkty oraz oferujemy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.

  • Pomagamy w uzyskaniu dofinansowania na pompy ciepła przyznawanego z Wojewódzkich Funduszy Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej.


Jeśli chcesz w swojej okolicy kupić pompę ciepła, wiedz, że produkty apic są na wyciągniecie ręki. Dowiedz się więcej, zapoznając się z zawartością naszej strony internetowej. Zapraszamy do kontaktu i do skorzystania z naszej oferty!