A-pic
pompy ciepła
apic innowacyjne i inteligentne rozwiązania grzewcze

Pompa ciepła - gdzie kupić? Zgierz

2017/05/10 14:12

Jedno kluczowe pytanie pojawia się wtedy, kiedy wiesz już, że Twoją kolejną inwestycją będzie pompa ciepła: gdzie kupić takie urządzenie? Właściwie można to pytanie rozbić na kilka innych, ponieważ "gdzie?" oznaczałoby jedynie konkretne miejsce (sklep, punkt dystrybucji), a zakres problemu jest w rzeczywistości znacznie szerszy. W skrócie obejmuje takie kwestie jak:

  • jakiego producenta pompy ciepła wybrać?

  • gdzie uzyskać informacje o oferowanych na danym terenie (w tym przypadku w okolicach Zgierza) produktach?

  • jaki konkretny model urządzenia zainstalować?

  • jak skorzystać z usług instalacyjnych?

  • do kogo zwrócić się w przypadku awarii lub pytań związanych z działaniem pompy i kto zajmie się w przyszłości serwisowaniem urządzenia?


Odpowiedzią (niekiedy mniej, a niekiedy bardziej bezpośrednią) na wszystkie te kwestie jest apic – polski producent pomp ciepła, który oferuje swoje produkty w Zgierzu. Wybierz apic, a nie będziesz musiał martwić się ani o to, jak działać będzie w przyszłości Twoja pompa ciepła, ani gdzie ją kupić, ani jak ją zainstalować. Nasze kompleksowe usługi pozwolą na realizację całej inwestycji bez problemu, szybko i sprawnie – od początku do końca.


Gdzie kupić pompę ciepła w Zgierzu? Oczywiście u nas!


Nie musisz być specjalistą od wszystkiego – a już zdecydowanie nie musisz być specjalistą od systemów grzewczych, które są dość wąską dziedziną. Wystarczy, że my nimi jesteśmy i że masz nieograniczony dostęp do naszej pomocy, naszych urządzeń i do wszystkich informacji na ich temat. Jeśli chcesz zainstalować pompę ciepła w swoim domu, po prostu zgłoś się do nas, a my:

  • przeanalizujemy potrzeby energetyczne Twojego budynku i na tej podstawie pomożemy Ci wybrać najlepszy rodzaj oraz moc urządzenia; przedstawimy Ci konkretne produkty spełniające postawione kryteria, a Ty będziesz mógł kupić jeden z nich,

  • zajmiemy się instalacją urządzenia (my albo jeden z naszych partnerów, współpracujemy bowiem z wieloma firmami instalatorskimi na terenie całej Polski, dlatego skorzystać z naszej oferty mogą z w równej mierze mieszkańcy Zgierza, co i innych miejscowości),

  • pomożemy Ci dokonać formalności związanych z uzyskaniem dotacji na tę inwestycję,

  • zajmiemy się serwisem urządzenia i damy gwarancję producencką na jego działanie.


Nie zastanawiaj się dłużej, gdzie kupić pompę ciepła. Po prostu skontaktuj się z nami i skorzystaj z naszych produktów i związanych z nimi usług. Zapraszamy!