A-pic
pompy ciepła
apic innowacyjne i inteligentne rozwiązania grzewcze

Pompa ciepła - gdzie kupić? Żyrardów

2017/11/20 15:10

Istnieje wiele różnych metod ogrzewania budynków. Jedne z nich są bardziej wydajne, inne mniej. Jedne z nich są droższe, inne można kupić w atrakcyjnych cenach. Jedne z nich mogą być dofinansowywane ze środków publicznych, za inne trzeba zapłacić w całości z własnej kieszeni. Z pewnością argumentów za instalacją każdego z dostępnych systemów grzewczych jest bardzo wiele, jednak w zależności od przyjętych kryteriów, zawsze któraś z opcji będzie znacznie bardziej korzystna. Dziś postaramy się dowieść, że w większości przypadków opcją tą jest pompa ciepła. Podpowiemy też, jak można się w nią zaopatrzyć w Żyrardowie i okolicach.


Pompa ciepła – ogrzewaj wydajnie, oszczędnie, ekologicznie


Pompy ciepła to jedno z najnowocześniejszych rozwiązań w zakresie ogrzewnictwa. Wykorzystują jedynie naturalne źródła energii – powietrze, grunt lub wody gruntowe, dzięki czemu są nie tylko ekologiczne, ale także ekonomiczne, gdyż przy swojej pracy zużywają minimalną ilość energii elektrycznej. Ogrzewanie z ich użyciem jest tanie i opłacalne. Co prawda wiele osób postrzega koszt takiej inwestycji jako wadę – faktem jest, że zakup i instalacja pompy ciepła to duży wydatek. Warto jednak wiedzieć, że inwestycje te mogą być dofinansowywane ze źródeł publicznych, dzięki czemu właściciel budynku pokrywa jedynie część kosztów. W kolejnych latach natomiast zauważalnie oszczędza na ogrzewaniu, więc inwestycja stopniowo się zwraca.


Gdzie w Żyrardowie kupić pompę ciepła?


Mieszkasz w Żyrardowie? Chcesz znaleźć pompę ciepła w swoim mieście? Masz dostęp do najwyższej jakości produktów polskiej produkcji, które oferuje firma apic za pośrednictwem strony internetowej. Możesz kupić jedno z naszych urządzeń, przeglądając ofertę sklepu, bądź skontaktować się z nami i skorzystać z naszych porad. Oferujemy także pomoc w formalnościach związanych z dotacjami oraz szeroki zakres usług: projektowych, instalacyjnych, serwisowych.


Jeśli szukasz firmy, która:

  • pomoże Ci wybrać najlepsze dla Twojego budynku urządzenia grzewcze,

  • dostarczy wybrane sprzęty i zajmie się ich instalacją,

  • ułatwi Ci uzyskanie dofinansowania,

  • udzieli gwarancji na sprzęt, który kupisz,

  • zajmie się jego serwisem, a także doradzi Ci we wszystkich kwestiach związanych z użytkowaniem,

to powinieneś zgłosić się do nas. Zapraszamy do kontaktu klientów z Żyrardowa oraz z innych pobliskich miast.