A-pic
pompy ciepła
apic innowacyjne i inteligentne rozwiązania grzewcze

Pompy ciepła - dofinansowanie Łowicz

2017/06/06 09:13

Podczas inwestycji w budowę lub renowację budynku warto szukać oszczędności. Koszt budowy nowego domu to kilkaset tysięcy złotych. Koszt remontu starego budynku (wymiana instalacji, przebudowa pomieszczeń) to przynajmniej kilkadziesiąt tysięcy, choć niejednokrotnie znacznie więcej. Przy tak dużych kwotach każda forma oszczędności – czy to rabaty uzyskane w sklepach budowlanych, czy niższe koszty robocizny, czy też dofinansowania z różnych źródeł – są bardzo istotne i mogą w dużym stopniu odciążyć kieszeń inwestora.


Wszystkie osoby, które postanowiły zakupić i zainstalować w swoim budynku nowoczesną pompę ciepła zachęcamy do skorzystania z bardzo korzystnej opcji uzyskania dofinansowania na ten cel inwestycyjny. W ten sposób można zaoszczędzić kilka, a nawet kilkanaście tysięcy złotych. Część kosztów inwestycji jest spłacana z Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w ten sposób, że Fundusz reguluje część kredytu bankowego zaciągniętego przez właściciela budynku na ten cel.


Jeśli Twoim wyborem dotyczącym sposobu ogrzewania budynku w przyszłości są właśnie pompy ciepła, dofinansowanie to prawdziwy strzał w dziesiątkę. Umożliwia oszczędność i zachęca do dokonania ekologicznej inwestycji. Wszyscy mieszkańcy Łowicza mogą skorzystać z tej opcji, zgłaszając wniosek do oddziału Funduszu w Łodzi.


Łowicz – dofinansowanie do pomp ciepła na wyciągnięcie ręki


Wśród całej masy wydatków związanych z inwestycją budowlaną, odciążenie rzędu kilku lub kilkunastu tysięcy złotych to duża ulga. Jedyne, co trzeba zrobić, to skompletować dokumentację i złożyć ją w terminie. Pierwszą decyzję podejmuje bank, który ma podpisaną z Funduszem umowę o współpracy. Musi on wydać pozytywną decyzję kredytową, aby wniosek o dofinansowanie mógł trafić do Funduszu. Jednak gdy wszystko pójdzie zgodnie z planem, dotacja może objąć znaczącą część kosztów kwalifikowanych inwestycji.


Jako producent pomp ciepła oferujący swoje produkty także w Łowiczu zachęcamy do kontaktu z naszą firmą w sprawie zakupu urządzeń grzewczych oraz finansowania tej inwestycji za pomocą dotacji. Możemy pomóc w załatwianiu formalności oraz doradzić najlepsze rozwiązania grzewcze do domu. Wycenimy inwestycję i zajmiemy się jej realizacją. Nasze produkty, usługi i porady są cenione na rynku lokalnym oraz w całej Polsce. Skontaktuj się z nami, aby dowiedzieć się więcej. Zapraszamy!