A-pic
pompy ciepła
apic innowacyjne i inteligentne rozwiązania grzewcze

Pompy ciepła - dofinansowanie Mława

2018/02/07 19:39

Gdy istnieje konieczność wyremontowania całego budynku lub dużej jego części, koszty takiej inwestycji są bardzo wysokie. Wielu właścicieli budynków ze względów finansowych lub organizacyjnych odwleka takie przedsięwzięcie przez wiele lat. Jednak w takiej sytuacji znacząco rosną koszty utrzymania budynku – stale trzeba dokonywać napraw, a przy starym lub mało wydajnym systemie grzewczym wysokie są rachunki za ogrzewanie.


Remont, choć jest dużym jednorazowym wydatkiem, może na dłuższą metę przynieść korzyści – także finansowe. Dotyczy to zawłaszcza termomodernizacji, dzięki której każdego roku można bardzo dużo oszczędzić na ogrzewaniu pomieszczeń i c.w.u. Istnieje możliwość uzyskania dofinansowania na cele termomodernizacyjne. Wszystkie osoby, które przed remontem powstrzymują kwestie finansowe, powinny zapoznać się z tą opcją, sprawdzić, jak dużą kwotę mogą uzyskać i jakie konkretnie wydatki można z jej pomocą pokryć. Niektóre informacje na ten temat przedstawiamy poniżej.


Pompy ciepła - jak uzyskać dofinansowanie w Mławie?


Dofinansowania na cele termomodernizacyjne można uzyskać w całej Polsce, także w Mławie. Źródło dofinansowań to Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej. Jak się o nie starać? Przede wszystkim należy złożyć odpowiednie formularze w banku, w którym inwestor stara się o kredyt na termomodernizację budynku. Gdy bank przyzna pozytywną decyzję kredytową, wniosek o przyznanie dofinansowania trafia do odpowiedniego dla województwa podmiotu finansującego. Całkowita wartość przyznanej dotacji może sięgnąć nawet 40% kosztów kwalifikowanych, do których zalicza się miedzy innymi zakup fabrycznie nowego, ekologicznego urządzenia grzewczego.


Takimi urządzeniami są pompy ciepła produkowane przez firmę apic. Są to akcesoria wykorzystujące naturalne źródła energii, przyjazne środowisku i działające w sposób nie tylko ekologiczny, ale także ekonomiczny. Produkty te dostępne są w Mławie – można je zamówić za pośrednictwem naszego sklepu internetowego bądź skorzystać z usług dystrybutorów działających na terenie całej Polski. Dlaczego warto zdecydować się właśnie na to urządzenie?

  • działa wydajnie i oszczędnie,

  • jest łatwe w obsłudze i posiada wiele wygodnych funkcjonalności,

  • skutecznie ogrzewa budynek oraz wodę,

  • pracuje cicho,

  • jest objęte gwarancją producenta obejmującą serwis i fachowe doradztwo.


Zapraszamy do kontaktu wszystkich, którzy chcieliby zaopatrzyć się się w pompy ciepła w Mławie lub okolicach.