A-pic
pompy ciepła
apic innowacyjne i inteligentne rozwiązania grzewcze

Pompy ciepła - dofinansowanie Piaseczno

2017/10/02 14:49

Pompy ciepła – jak uzyskać do nich dofinansowanie? Do kogo zwrócić się z prośbą o porady w tej kwestii? Jakie instytucje w Piasecznie przyjmują wnioski o dotacje? Na te pytania odpowiadamy poniżej – czytaj dalej i dowiedz się wszystkiego!


Piaseczno – zdobądź dofinansowanie do pompy ciepła


Z racji tego, że ekologiczne instalacje grzewcze są obecnie promowane przez instytucje publiczne, istnieje możliwość uzyskania dotacji do inwestycji termomodernizacyjnej, której elementem jest zakup i instalacja pompy ciepła w budynku. Warto zainteresować się ofertą następujących instytucji:

  • Fundusz Termomodernizacji i Remontów, który przyznaje premie termomodernizacyjne. Ich wysokość może wynieść do 20% kredytu zaciągniętego na ten cel inwestycyjny,

  • Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej, który może częściowo spłacić kredyt bankowy zaciągnięty w banku, który ma z nim podpisaną umowę o współpracy. W tym przypadku można uzyskać spłatę nawet 40% kosztów kwalifikowanych (nawet jeśli kredyt zaciągany jest także na pokrycie kosztów niekwalifikowanych przedsięwzięcia).


Mieszkańcy Piaseczna mogą skorzystać z obu tych opcji. W tym celu warto zgłosić się do jednej z placówek banków współpracujących z powyższymi instytucjami i zapytać o szczegóły otrzymywani dofinansowanych kredytów. Można także skorzystać z naszej pomocy w tej kwestii. Jako producent pomp ciepła działający również na terenie Piaseczna, oferujemy nasze doradztwo oraz pomoc w uzyskaniu kredytu, dofinansowania, a także oczywiście w doborze, zakupie i instalacji wybranej pompy ciepła.


Podwójnie opłacalna inwestycja


Inwestycja w ekologiczne źródło ciepła opłaca się podwójnie. Po pierwsze dzięki dofinansowaniom, które można w związku z nimi uzyskać, a po drugie podczas wieloletniego użytkowania urządzeń grzewczych, które jest znacznie tańsze niż opalanie budynku węglem, gazem czy drewnem. Jeśli więc jesteś osobą, która szuka oszczędności i mieszkasz w Piasecznie, możesz dokonać trafnej decyzji inwestycyjnej – a to wszystko z naszą pomocą. Skontaktuj się z nami i poznaj szczegóły dotyczące:

  • oferowanych pomp ciepła,

  • usług instalacyjnych i projektowych,

  • dofinansowań,

  • terminów realizacji.


Zaufaj specjalistom i zapewnij domownikom pełen komfort cieplny w domu, a sobie oszczędność w każdym kolejnym sezonie grzewczym. Zapraszamy!