A-pic
pompy ciepła
apic innowacyjne i inteligentne rozwiązania grzewcze

Pompy ciepła - dofinansowanie Piastów

2018/05/23 19:01

Chcesz wiedzieć, w jaki sposób zdobyć dotację do pompy ciepła, którą planujesz zainstalować w swoim budynku? Procedura jest bardzo prosta, a zyski mogą być naprawdę duże. Sprawdź szczegóły!


Pompy ciepła Piastów – dofinansowanie w Twoim mieście


Wszystkim właścicielom i użytkownikom wieczystym budynków przysługują dofinansowania związane z termomodernizacją budynków. Inwestycje termomodernizacyjne mogą przybierać bardzo wiele rożnych form, jednak jedną z najpopularniejszych i najbardziej wskazanych jest wymiana źródła ciepła w domu. Urządzenia opalane drewnem, węglem czy gazem są nie tylko nieekologiczne, ale także bardzo kosztowne w utrzymaniu. Osoby, które ogrzewają budynku z ich użyciem, doskonale wiedza, z jak ogromnymi kosztami się to wiąże.


Pompa ciepła – jedno urządzenie, wiele korzyści


Co daje zainstalowanie pompy ciepła w domu? Przede wszystkim pozwala znacznie obniżyć koszty ogrzewania w sezonie oraz podgrzewania wody użytkowej przez cały rok. Ponadto pojawia się ogromna korzyść dla środowiska naturalnego, ponieważ pompa ciepła – jak i inne ekologiczne urządzenia grzewcze – nie emituje szkodliwych substancji do środowiska. Trzecią korzyścią jest znacznie mniejsze zaangażowanie użytkowników w działanie urządzenia. Nie trzeba przy nim wykonywać właściwie żadnych czynności, jeśli odpowiednio ustawi się parametry, a urządzenie będzie poprawnie zainstalowane i połączone z systemem grzewczym w budynku.


Pompy ciepła - dofinansowanie


Argumentem, który ostatecznie przekonuje wiele osób do tej inwestycji, jest dofinansowanie. Pompy ciepła są nim objęte w ramach różnych programów, między innymi z Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej. Wystarczy zgłosić się do swojego wojewódzkiego Funduszu, aby uzyskać wszystkie informacje na ten temat. Są one zresztą dostępne również w internecie, dlatego mieszkańcy Piastowa mogą bez problemu zapoznać się z kształtem programu, zanim podejmą decyzję o skorzystaniu z niego.


Wszystkich tych, którzy ostatecznie zdecydują się na zakup i instalację tego urządzenia grzewczego, zachęcamy do podjęcia współpracy z nami. Jako producent pomp ciepła możemy zaoferować mieszkańcom Piastowa bardzo bogatą, atrakcyjną ofertę oraz pomoc w realizacji inwestycji i uzyskaniu dofinansowania. Zapraszamy do kontaktu!