A-pic
pompy ciepła
apic innowacyjne i inteligentne rozwiązania grzewcze

Pompy ciepła - dofinansowanie Płońsk

2018/07/06 15:11

Jeśli chcesz ogrzewać swój dom w ekologiczny sposób, w XXI wieku masz ku temu wiele możliwości. Technologia rozwinęła się do tego stopnia, że obecnie opłaca się inwestowanie w systemy grzewcze oparte na odnawialnych źródłach energii. Działają one wydajnie, pozwalają obniżyć koszty ogrzewania, a w dodatku wspierane są poprzez dofinansowania, dzięki czemu inwestycje są mniej obciążające z finansowego punktu widzenia.


Jednym z rozwiązań, z których z pewnością warto skorzystać i które objęte jest dofinansowaniem, jest pompa ciepła. Jest to urządzenie które wykorzystuje energię z

  • wody,

  • gruntu,

  • powietrza

- w zależności od wybranego modelu. Pompy ciepła nie emitują szkodliwych substancji do środowiska, a ich działanie oparte jest na odnawialnych źródłach energii, co pozwala oszczędzić na zakupie materiałów opałowych (drewna, węgla, oleju itd.). Koszty są niskie, wydajność wysoka, a inwestycja tańsza dzięki dotacjom. Czy trzeba dodawać coś więcej?


Kup pompę ciepła z dofinansowaniem w Płońsku


Będąc mieszkańcem Płońska, możesz skorzystać z dofinansowania udzielanego przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej. Jest to instytucja, która może spłacić część Twojego kredytu bankowego zaciągniętego na potrzeby inwestycji grzewczej opartej na przykład na pompie ciepła. Wszystkie rozliczenia odbywają się bezpośrednio pomiędzy bankiem kredytującym a Funduszem – Twoim zadaniem jest uzyskanie kredytu, realizacja inwestycji i zebranie niezbędnej dokumentacji.


Jeśli chcesz skorzystać z tej opcji w Płońsku lub okolicach, poszukaj informacji w internecie (można je znaleźć np. na stronie Funduszu) lub skontaktuj się z nami, a odpowiemy na Twoje pytania i pomożemy Ci w realizacji tego przedsięwzięcia. Doradzimy też w sprawie wyboru pompy ciepła, dostarczymy ją we wskazane miejsce i polecimy działających w okolicy instalatorów – autoryzowanych partnerów naszej firmy.


Producent pomp ciepła apic zaprasza do współpracy!


Mamy nadzieję, że już wkrótce zdecydujesz się na inwestycję, która może Ci przynieść jedynie korzyści i satysfakcję. Możesz skontaktować się z nami osobiście, telefonicznie lub mailowo, aby uzyskać więcej informacji zarówno o pompach ciepła, jak i możliwościach uzyskania dofinansowań na ich zakup i instalację. Serdecznie zapraszamy!