A-pic
pompy ciepła
apic innowacyjne i inteligentne rozwiązania grzewcze

Pompy ciepła - dofinansowanie Pruszków

2017/09/05 09:38

Wprowadzenie się do nowego domu to bardzo ekscytujące wydarzenie w życiu. Chciałoby się, żeby wszystko w nim było idealne – od kolorów ścian, poprzez wyposażenie i meble, aż po instalacje i sprzęty użytkowe. Niestety w tej kwestii bardzo często trzeba iść na kompromisy. Nie zawsze osoby budujące dom mogą sobie pozwolić na to, by wykończyć go i wyposażyć w stu procentach przed wprowadzeniem się. Nie pozwalają na to finanse, czas, możliwości techniczne.


Jednak jednym z podstawowych elementów wyposażenia domu jest system grzewczy, a jego zainstalowanie i uruchomienie jest konieczne, zanim rodzina wprowadzi się do domu. Duży wydatek, który wiąże się z jego instalacją, może opóźnić termin przeprowadzki. Chyba że znajdzie się sposób na ominięcie tego problemu. A sposobem tym może być uzyskanie dofinansowania do pompy ciepła. Pruszków to jedno z miast, w którym można je zdobyć bez problemu. Dowiedz się więcej!


Pruszków – dofinansowanie do pompy ciepła na wyciągnięcie ręki


Zakup i instalacja ekologicznych urządzeń grzewczych, np. pomp ciepła, może być dofinansowana w każdym miejscu w Polsce za pośrednictwem Wojewódzkich Funduszy Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej. Co więcej, beneficjenci nie muszą mieć pieniężnego wkładu własnego w inwestycję, ponieważ dofinansowanie jest udzielane na zasadzie częściowej spłaty kredytu bankowego, który uzyskało się na ten cel. Oznacza to, że osoba, która uzyska pozytywną decyzję kredytową w banku współpracującym z Funduszem, będzie musiała spłacić jedynie część zobowiązania – resztę pokryje Fundusz.


Termomodernizacja budynków oraz instalacja systemów grzewczych w nowo powstających budynkach nie musi być zatem tak droga, jak z pozoru się wydaje. Dofinansowanie może pokryć aż do 40% kosztów kwalifikowanych inwestycji. Wszystkie szczegóły można uzyskać, kontaktując się z Funduszem bądź z nami – producentem pomp ciepła oferującym swoje produkty w Pruszkowie.


Jesteś mieszkańcem Pruszkowa? Skontaktuj się z firmą apic, aby:

  • zdobyć informacje na temat dostępnych w Twojej okolicy urządzeń grzewczych – pomp ciepła,

  • dowiedzieć się, który z produktów jest polecany do Twojego domu i warunków w nim panujących,

  • uzyskać wiedzę na temat dofinansowań, które można uzyskać na ten cel,

  • poznać zakres usług projektowych i instalacyjnych oferowanych przez firmę,

  • uzyskać wycenę inwestycji i poznać jej planowany przebieg.


Serdecznie zapraszamy do kontaktu!