A-pic
pompy ciepła
apic innowacyjne i inteligentne rozwiązania grzewcze

Pompy ciepła – dofinansowanie Pułtusk

2018/10/12 13:17

Bardzo wiele osób decyduje się obecnie na pompy ciepła. Dofinansowanie, które można uzyskać na ich zakup i instalację to tylko jeden z wielu argumentów przemawiających za ta inwestycją. Jakie są pozostałe? Opisujemy je dokładniej poniżej – zapraszamy do lektury!


Największe zalety pompy ciepła


To coraz popularniejsze w ostatnich latach urządzenie nie bez powodu staje się tak częstym wyborem wśród inwestorów. Okazuje się opłacalne z wielu punktów widzenia – nie tylko finansowego. Do największych zalet pompy ciepła należy:

  • ekonomiczne działanie przekładające się na oszczędność na ogrzewaniu budynku,

  • wydajność i funkcjonalność,

  • ekologiczność – pompy ciepła wykorzystują naturalne źródła energii,

  • cicha i bezawaryjna praca,

  • łatwa obsługa,

  • gwarancja producenta, w ramach której przysługuje darmowy serwis,

  • możliwość uzyskania dofinansowania, dzięki któremu znacznie maleją koszty inwestycji.


Komu polecane są pompy ciepła?


Inwestycja ta polecana jest osobom, które dopiero budują swój dom i szukają najtańszego, a jednocześnie najbardziej praktycznego sposobu na jego ogrzewanie oraz podgrzewanie wody użytkowej. Koszty ogrzewania z użyciem pompy ciepła są bardzo niskie, a ekologiczne działanie urządzeń to ich dodatkowy atut, na który z pewnością warto zwrócić uwagę.


Pompy ciepła są też dobrym rozwiązaniem dla właścicieli budynków, w których przeprowadzana jest termomodernizacja. Jeśli chcesz zastąpić stare urządzenie grzewcze czymś nowszym, bardziej zaawansowanym pod względem technologicznym i przede wszystkim gwarantującym dużo niższe koszty ogrzewania, pompa ciepła będzie strzałem w dziesiątkę.


Dofinansowanie – uzyskaj je w Pułtusku


Decydując się na pompę ciepła możesz złożyć wniosek o dofinansowanie do tej inwestycji, niezależnie od tego, w jakiej miejscowości mieszkasz – dotyczy to również Pułtuska. Dofinansowań udzielają miedzy innymi Wojewódzkie Fundusze Ochrony Środowiska i Gospodarki Widnej, ale także inne instytucje promujące ekologiczne rozwiązania dla budynków. Szczegóły można znaleźć na naszej stronie, chętnie też przedstawimy je wszystkim zainteresowanym zakupem pompy w naszej firmie. Informacje na ten temat są też ogólnodostępne w internecie – warto zrobić research i upewnić się samemu co do tego, że pompy ciepła to inwestycja opłacalna i gwarantująca wiele korzyści użytkownikom.