A-pic
pompy ciepła
apic innowacyjne i inteligentne rozwiązania grzewcze

Pompy ciepła - dofinansowanie Skierniewice

2017/05/16 11:12

Każda decyzja inwestycyjna związana z remontem, przebudową czy wymianą którejś z instalacji to duże obciążenie nie tylko dla kieszeni, ale także i dla głowy inwestora. Zorganizowanie całego procesu – od wykonania projektu, poprzez zakup sprzętów, urządzeń i materiałów budowlanych, aż po wynajęcie ekipy remontowej/instalacyjnej – to duże wyzwanie, które z pewnością może być źródłem stresu. Jednak w przypadku wymiany instalacji grzewczej i zastosowania pompy ciepła w domu wiele z tych problemów nie istnieje. Dlaczego? Dlatego, że my możemy przejąć od inwestora cześć tych zadań, a do tego pomóc mu uzyskać dofinansowanie do wybranej pompy ciepła. Dzięki temu zarówno stres związany z finansami, jak i ze zorganizowaniem termomodernizacji będzie znacznie mniejszy. Sprawdź, co mamy do zaoferowania mieszkańcom Skierniewic!


Skierniewice – uzyskaj dofinansowanie i zainwestuj w pompę ciepła


Zajmijmy się najpierw kwestią dofinansowania, które można uzyskać na pompy ciepła. Jako że jest to ekologiczne rozwiązanie grzewcze, wykorzystujące odnawialne źródła energii, inwestycja ta wspierana jest z rożnych funduszy. Aby móc odzyskać nawet 20% kosztów kwalifikowanych, wystarczy jedynie spełnić kilka formalności. Jako producent pomp ciepła, jesteśmy na bieżąco ze wszystkimi wymogami i zmieniającymi się przepisami. Dlatego też oferujemy swoją pomoc osobom, które chciałyby uzyskać dotację na cele termomodernizacyjne, ale nie wiedzą dokładnie, jak się o nie starać.


Jeśli zaś chodzi o kwestie instalacyjne, nasza pomoc może polegać na:

  • dobraniu odpowiedniej pompy ciepła do zapotrzebowania cieplnego budynku – z łatwością dokonamy wszelkich obliczeń, dobierzemy dolne źródło oraz moc pompy ciepła, wskażemy najbardziej adekwatne modele;

  • poleceniu firmy instalacyjnej dokonującej montażu zgodnie z naszymi wytycznymi (współpracujemy z instalatorami działającymi na terenie całego kraju - także w Skierniewicach; zachęcamy do zapoznania się z listą naszych autoryzowanych partnerów);

  • fachowym doradztwie dotyczącym dofinansowań, doboru urządzenia, eksploatacji i innych aspektów związanych z użytkowaniem pompy ciepła.


Zapraszamy do kontaktu wszystkich mieszkańców Skierniewic, którzy chcieliby dokonać inwestycji w pompę ciepła w swoim domu. Gwarantujemy najwyższą jakość naszych urządzeń, a także w pełni satysfakcjonujące usługi. Pomożemy w uzyskaniu dofinansowania, doradzimy w doborze urządzenia i usprawnimy przebieg całej inwestycji.