A-pic
pompy ciepła
apic innowacyjne i inteligentne rozwiązania grzewcze

Pompy ciepła - dofinansowanie Wieluń

2017/06/12 13:27

Przy inwestycjach budowlanych i modernizacyjnych warto szukać dróg oszczędności. Przedsięwzięcia, których koszt sięga kilkunastu czy kilkudziesięciu tysięcy złotych, to duże obciążenie dla każdego inwestora. Ważne jest więc, by skorzystać ze wszystkich możliwości obniżenia kosztów inwestycji – począwszy od poszukiwania rabatów i zniżek, poprzez właściwie wyczucie czasu, w którym dokonuje się zakupu sprzętów czy materiałów budowlanych (poza sezonem budowlanym niejednokrotnie można je dostać znacznie taniej), aż po skorzystanie z różnego rodzaju dofinansowań i dotacji.


W tej ostatniej kwestii możemy pomóc wszystkim osobom, które zdecydują się zainwestować w nasze pompy ciepła podczas termomodernizacji budynku. Dofinansowanie, które można uzyskać na ten cel, może wynieść kilka, a nawet kilkanaście tysięcy złotych – w zależności od zapotrzebowania energetycznego budynku, w którym zamontowany ma być nowy system grzewczy. A czy z tej opcji mogą skorzystać mieszkańcy Wielunia? Jak najbardziej tak!


Wieluń – dofinansowanie do pomp ciepła dla wszystkich zainteresowanych


Kto może stać się o takie dofinansowanie? Wszyscy właściciele lub użytkownicy wieczyści budynków, które mają przejść termomodernizację. Inwestycje te są wspierane ze względu na pozytywny wkład w ochronę środowiska. Dzięki ekologicznym systemom grzewczym emisja szkodliwych substancji do środowiska spada, a energia do ogrzewania budynków oraz ciepłej wody użytkowej jest pozyskiwana z odnawialnych źródeł. Rozwiązanie to sprzyja nam wszystkim oraz środowisku naturalnemu. Jako że inwestycja w nowe urządzenia grzewcze jest bardzo kosztowna, cześć środków na ten cel można uzyskać z funduszy publicznych. Dzięki temu właściciele budynków są skutecznie zachęcani do tego, by dokonać w nich termomodernizacji.


Mieszkańcom Wielunia bardzo chętnie pomożemy uzyskać takie dofinansowanie. Pompy ciepła to jedno z najbardziej opłacalnych rozwiązań grzewczych, a inwestycja zwraca się po krótkim czasie. Warto skorzystać z możliwości obniżenia jej kosztów. Zapraszamy więc do kontaktu wszystkich zainteresowanych taką możliwością. Pomożemy zarówno w wyborze najodpowiedniejszego urządzenia, jak i w formalnych kwestiach związanych z dofinansowaniem. W nasze ręce można także oddać kwestie projektowe i instalacyjne. Dzięki nam całe przedsięwzięcie przebiegnie zarówno szybko, jak i bezproblemowo. Zapraszamy do współpracy!