A-pic
pompy ciepła
apic innowacyjne i inteligentne rozwiązania grzewcze

Pompy ciepła - dofinansowanie Wyszków

2018/04/25 16:15

Masz dom w Wyszkowie lub w okolicach? Skorzystaj z opcji dofinansowania na pompy ciepła i zapewnij sobie i pozostałym domownikom komfortowe warunki o każdej porze roku.


Twój dom zasługuje na wszystko co najlepsze. Z pewnością robisz wiele, aby właściwie o niego dbać każdego dnia i utrzymywać go w jak najlepszym stanie technicznym i wizualnym. Oczywiście to nie dom jest celem samym w sobie, ale komfort i bezpieczeństwo osób, które w nim mieszkają. To im chce się zapewnić jak najlepsze warunki i to z myślą o nich wybiera się wyposażenie, meble, akcesoria, instalacje. Stając przed każdym z tych wyborów ma się na uwadze jakość, cenę i wygodę użytkowania.


Podobnie jest z wyborem urządzenia grzewczego. Priorytetem jest komfort cieplny panujący w budynku, ale ważne są też ceny inwestycji oraz koszty korzystania z wybranego rozwiązania. W każdym z tych aspektów ogromną przewagę mają pompy ciepła. Nie tylko są wydajne, bezpieczne i łatwe w użytkowaniu, ale także generują nieduże koszty, a ich zakup może być wsparty dofinansowaniem, które znacząco zmniejsza cenę wykonania całej inwestycji.


Pompy ciepła – zdobądź dofinansowanie w Wyszkowie


Dla niektórych kwestie formalne związane z inwestycjami i dotacjami są bardzo zawiłe i nie każdy lubi przechodzić przez wszystkie te procesy. Jednak w przypadku dofinansowania do pomp ciepła proces jest maksymalnie uproszczony i dostosowany do inwestora i jego potrzeb. Aby uzyskać dofinansowanie, trzeba jedynie skontaktować się z bankiem kredytującym przedsięwzięcie, który współpracuje z Wojewódzkim Funduszem Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej. Gdy otrzyma się pozytywną decyzję kredytową, należy wypełnić wniosek o dofinansowanie, który za pośrednictwem banku przekazywany jest do Funduszu i tam rozpatrywany. Lista placówek współpracujących z Funduszami w poszczególnych województwach dostępna jest w internecie. Bez problemu można uzyskać wszystkie informacje i zapoznać z formularzami i dokumentacją, o którą należy zadbać.


Proces uzyskiwania dofinansowania jest bardzo prosty, dzięki czemu nawet osoby bardzo niechętnie podchodzące do tego typu spraw formalnych z pewnością doskonale sobie z tym wyzwaniem poradzą. Cenne informacje można uzyskać także w naszej firmie – jako producent pomp ciepła możemy być bardzo pomocni w realizacji inwestycji. Zapraszamy do współpracy mieszkańców Wyszkowa!