A-pic
pompy ciepła
apic innowacyjne i inteligentne rozwiązania grzewcze

Pompy ciepła - dofinansowanie Zduńska Wola

2017/05/29 14:10

Jak być oszczędnym? Jest na to wiele sposobów, a najlepsze efekty przynosi zastosowanie się do nich wszystkich. Oszczędność to przede wszystkim kwestia nawyku – np. nawyku porównywania różnych ofert, zanim się coś kupi, nawyku sprawdzania możliwości uzyskania rabatów, nawyku planowania wydatków. Oszczędność przejawia się też małych codziennych czynnościach – np. zakręcanie kaloryfera, gdy wychodzi się z domu, zmywanie w strumieniu wody o mniejszym ciśnieniu, ponowne wykorzystywanie zużytych opakowań itd.


Sprawdzianem oszczędności jest natomiast dokonanie dużej inwestycji – np. termomodernizacji polegającej na wymianie dotychczasowego urządzenia grzewczego na pompę ciepła. W takiej sytuacji pojawia się wiele możliwości do oszczędzenia – ale nie wszyscy potrafią z nich skorzystać. Tym, którzy nie wiedzą, jak takiej inwestycji dokonać taniej, podpowiadamy: współpracując z apic!


Jesteś mieszkańcem Zduńskiej Woli? Dowiedz się, jak można oszczędzić na instalacji pompy ciepła, współpracując z naszą firmą.

  1. Po pierwsze, mamy do zaproponowania urządzenia w atrakcyjnych cenach. Apic to polska firma oferująca produkty najwyższej jakości, powstałe jako efekt pracy polskich inżynierów. Nasze produkty doceniana są zarówno w kraju, jak i za granicą. Ich zakup z pewnością jest opłacalny, biorąc pod uwagę ich wysoką jakość i niezawodność.

  2. Po drugie, pomagamy w uzyskaniu dofinansowania do pomp ciepła z Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej. Dzięki nim koszt inwestycji może się zmniejszyć nawet o 20-40%, ponieważ część kredytu inwestycyjnego spłacana jest ze środków publicznych.

  3. Po trzecie, oferujemy usługi kompleksowe. Korzystanie z nich zawsze jest bardziej opłacalne. Współpraca z nami to pomoc w wyborze pompy ciepła, dostarczenie produktu, prace projektowe i instalacyjne, pomoc z uzyskaniu dofinansowania, doradztwo i serwis.


Zduńska Wola – chcesz kupić pompę ciepła? Postaraj się o dofinansowanie


Jeśli istnieje skuteczna forma oszczędności, warto z niej skorzystać, zwłaszcza przy tak dużych inwestycjach jak termomodernizacja budynku lub instalacja systemu grzewczego w nowo budowanym domu. Oszczędność może sięgnąć kilku lub nawet kilkunastu tysięcy złotych. Dowiedz się więcej o dofinansowaniu, które możesz uzyskać na pompy ciepła i zapoznaj się z ofertą tych urządzeń w Zduńskiej Woli. Serdecznie zapraszamy do kontaktu!