A-pic
pompy ciepła
apic innowacyjne i inteligentne rozwiązania grzewcze

Pompy ciepła dofinansowanie Pionki

2018/12/03 13:29

Czy zastanawialiście się kiedyś jak dzielą się Wasze wydatki na utrzymanie mieszkania bądź domu? Może być to dla niektórych zaskakujące, ponieważ dwie trzecie kosztów związane są z ogrzewaniem budynku. W tym punkcie rodzi się kolejne pytanie- jak obniżyć te koszty? Otóż stosując pompy ciepła stawiamy na tanie w eksploatacji źródło jednocześnie zapewniając sobie niskie koszty ogrzewania na długie lata- nawet do 50 lat. Obecnie wysoko rozwinięta technologia pozwala na wyprodukowanie pompy idealnej. Czyli jakiej? Niezawodnej, oszczędnej, łatwej w obsłudze, przyjaznej wobec środowiska naturalnego, przystępnej cenowo, zapewniającej nam spokojną przyszłość. W Szwajcarii co trzeci dom wyposażony jest w pompę ciepła. Także w Polsce z roku na rok zdobywa ona coraz więcej zwolenników. Pionki to jedno z miejsc, w którym taka pompa ciepła dostępna jest od ręki.


Pompa ciepła, wbrew powszechnemu przekonaniu, nie wytwarza samodzielnie ciepła, a jedynie przepompowuje je pomiędzy ośrodkami. Możliwość pobierania energii prosto z otoczenia budynku jest wyjątkowo kusząca, zwłaszcza w czasie stale rosnących cen paliw kopalnych. Niezwykle istotną kwestią jest wybór odpowiedniego wykonawcy, który zajmie się projektowaniem i montażem całego systemu. Wciąż zdarza się, że niedoświadczone w dziedzinie pomp ciepła firmy, traktują je jako najzwyczajniejszy piec lub kocioł. W rzeczywistości jest to jednak urządzenie specyficzne, które wymaga właściwego podejścia. Z tego względu wybierając wykonawcę, warto upewnić się, że posiada on wymagane doświadczenie. Dzięki temu unikniemy zbędnych nerwów i strat finansowych. Kupując pompy ciepła firmy Apic, mamy pewność nie tylko wobec jakości produktu, ale również profesjonalizmu monterów.


Dofinansowanie na pompy ciepła w Pionkach


Już od dłuższego czasu zauważamy zasadnicze zmiany w postawie konsumentów. Mianowicie coraz bardziej świadomie analizują, porównują i ostatecznie decydują się na najbardziej odpowiednie według indywidualnych preferencji rozwiązanie będące jednocześnie przyjazne dla otoczenia. Nic więc w tym dziwnego, że stojąc przed tak poważną decyzją, jak wybór instalacji grzewczej i klimatyzacyjnej, często rezygnujemy z przestarzałych kotłów opalanych węglem lub olejem opałowym. Co więcej, dodatkową motywację stanowią różnego rodzaju programy promujące ekologiczne rozwiązania z tego zakresu. Otóż osoby decydujące się na kolektory słoneczne lub wspomniane pompy ciepła mogą liczyć na dofinansowanie przygotowane przez Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej. W ten sposób opłacalność montażu instalacji, która wykorzystuje energię ze źródeł alternatywnych oraz odnawialnych, wzrasta jeszcze bardziej.


Serdecznie zapraszamy do kontaktu wszystkich, którzy chcieliby zaopatrzyć się w pompy ciepła najwyższej jakości w Pionkach lub okolicach.