A-pic
pompy ciepła
apic innowacyjne i inteligentne rozwiązania grzewcze

O firmie

Z powodzeniem zdobywamy bogate doświadczenie w termodynamicznej technice cieplnej już od 2002 roku!

a-pic design jest polskim producentem pomp ciepła. Pompy ciepła apic to wynik połączenia polskiej myśli technicznej z podzespołami renomowanych firm branży chłodniczej. Dzięki własnej jednostce badawczo - rozwojowej oraz doświadczeniu zdobywanemu od 2003 roku nieustannie podnosimy standard naszych usług. Efektem stałego doskonalenia procesu produkcji i wdrażania nowych rozwiązań technologicznych jest wysoka jakość urządzeń przy jednocześnie konkurencyjnych cenach ! Ofertę kierujemy zarówno do odbiorcy indywidualnego, jak i zbiorowego, instytucjonalnego oraz do przedstawicieli branż sektora budowlanego; developerów, projektantów, czy instalatorów. Naszą ofertę materiałową wzbogaca szeroki wachlarz świadczonych usług - zaczynając od doradztwa techniczno - prawnego poprzez projekty i wykonawstwo instalacji (z montażem i regulacją pracy urządzeń) na nadzorze autorskim w trakcie realizacji i serwisowej opiece posprzedażowej skończywszy. Współpraca z Państwem jest dla nas źródłem bogatej wiedzy i nieustającej satysfakcji.

Pion techniczna – inżynierski, wykwalifikowana ekipa instalatorsko – moterska oraz wieloprofilowa kadra biurowa wchodzą w skład pracowników apic design, który entuzjastycznie od lat buduje naszą markę i dba o zadowolenie klientów. Kapitał ludzki naszej firmy zasila szereg współpracujących z nami przedstawicieli różnych branż, głównie z sektora budowlanego. Jako zespół pasjonatów i entuzjastów nowych technologii dokładamy wszelkich starań każdego dnia, aby sprostać wciąż rosnącym wymaganiom rynku i oczekiwaniom naszych Klientów.

W strategię rozwoju naszej firmy na stałe wpisana jest maksyma ogólnej dostępności produktów i usług wysokiej jakości po konkurencyjnych cenach z zachowaniem najwyższych standardów obsługi Klienta. Powyższe cele i założenia realizujemy z pełnym zaangażowaniem każdego dnia dzięki:

 • rozwiniętej sieci dystrybucji i serwisu
 • bogatej ofercie produktów i usług
 • profesjonalnej i szybkiej obsłudze każdego inwestora
 • szerokiej dostępności części zamiennych, dzięki rodzimej produkcji urządzeń
 • przedłużenie gwarancji użytkowania urządzeń do 5 lat, dzięki wysokiej efektywności i niezawodności urządzeń
 • elastyczności propozycji cenowych naszego asortymentu (dostosowanych do dynamicznie zmieniających się warunków rynkowych)
 • wsparciu technicznemu i korzystnemu systemowi rabatowemu dla obecnych i przyszłych partnerów handlowych
 1. 2002

  Grupa młodych inżynierów, absolwentów Politechniki Łódzkiej zakłada firmę działająca w termodynamicznej technice cieplnej.

 2. 2003

  Uruchomienie produkcji gruntownych pomp ciepła. Główną grupą produktów stają się pompy ciepła w układzie woda-woda.

 3. 2005

  Uruchomienie produkcji gruntownych pomp ciepła. Główną grupą produktów stają się pompy ciepła w układzie woda-woda.

 4. 2008

  Restrukturyzacja firmy i wdrożenie nowych rozwiązań technicznych. Zastąpienie sprężarek tłokowych sprężarkami typu scroll.

 5. 2010

  Wprowadzenie nowej grupy urządzeń z opcją podgrzewu ciepłej wody użytkowej do temp. + 65 °C.

 6. 2011

  Uruchomienie produkcji gruntowych pomp ciepła w układzie bezpośredniego odparowania.