A-pic
pompy ciepła
apic innowacyjne i inteligentne rozwiązania grzewcze

Dofinansowanie do pomp ciepła Kutno

2017/05/25 09:18

Oszczędność to cnota, której nie można mylić ze skąpstwem czy chytrością. Osoba oszczędna to taka, która potrafi racjonalnie zarządzać pieniędzmi. Dzięki temu może uzyskiwać znacznie większe korzyści niż ktoś, kto nie potrafi nimi gospodarować.


Aby być oszczędnym, wystarczy tak naprawdę wypracować sobie kilka nawyków takich jak: planowanie wydatków, szukanie tańszych możliwości, porównywanie ofert rożnych usługodawców czy producentów, opieranie się pokusom nagłych zakupów, stawianie na jakość (która na dłuższą metę przekłada się na opłacalność).


Przejawem oszczędności jest też poszukiwanie różnych opcji dofinansowań, dotacji, ulg czy rabatów. Jest to bardzo ważne zwłaszcza w przypadku dużych inwestycji, ponieważ wtedy oszczędność może wynieść nawet kilka lub kilkanaście tysięcy złotych – a to niebagatelna kwota.


Dlatego też możliwość otrzymania dofinansowania do pomp ciepła powinna zainteresować wszystkie oszczędne osoby z Kutna, które planują instalację nowego systemu grzewczego. Urządzenia grzewcze oparte na odnawialnych źródłach energii dofinansowane są z Wojewódzkich Funduszy Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej. Pompy ciepła powietrzne, wodne i gruntowe podlegają pod te dofinansowania. Biorąc pod uwagę, że samo ich zastosowanie w budynku jest już formą oszczędności (gdyż pozwalają one znacznie obniżyć koszty ogrzewania), taka wsparta ze środków publicznych inwestycja okazuje się podwójnie dobrym pomysłem.


Kutno – skorzystaj z dofinansowania do pomp ciepła


Mieszkańcy Kutna mogą otrzyma dotację z łódzkiego oddziału Funduszu. Wystarczy, że otrzymają pozytywną decyzję kredytową od banku, który współpracuje z Funduszem w tym zakresie, oraz dopełnią wszelkich formalności i zmieszczą się w przeznaczonym na ten cel budżecie.


Jako producent pomp ciepła oferowanych także w Kutnie, bardzo chętnie pomożemy zorganizować cały proces inwestycyjny. Dobór odpowiednich parametrów pompy ciepła i wybór konkretnego modelu, uzyskanie dofinansowania, przygotowanie dokumentacji projektowej, instalacja i zapoznanie użytkowników ze specyfiką działania pompy ciepła – wszystkie te zadania wykonamy kompleksowo, dzięki czemu całe przedsięwzięcie przebiegnie sprawnie i efektywnie.


Zapraszamy wszystkich klientów z Kutna do skontaktowania się z nami. Chętnie przedstawimy więcej informacji na temat naszych produktów i usług oraz doradzimy na temat najlepszych rozwiązań.