A-pic
pompy ciepła
apic innowacyjne i inteligentne rozwiązania grzewcze

Pompy ciepła - dofinansowanie Marki

2018/03/08 18:18

Marki to miasto, które błyskawicznie się rozwija. Jako miejscowość podwarszawska staje się celem przeprowadzki wielu warszawiaków. Podejmując taki krok, mogą skutecznie uciec od wielkomiejskiego szumu, obniżyć koszty życia, kupić tańsze mieszkania lub działki budowlane – ale nadal pracować i zarabiać w Warszawie. To bardzo kusząca opcja.


Kupując lub budując dom w Markach, warto już na samym początku pomyśleć o praktycznych i przemyślanych rozwiązaniach, które pozwolą na oszczędność i sprawne zarządzanie budynkiem. Jednym z takich rozwiązań jest instalacja pompy ciepła. Wybierając sposób ogrzewania domu, warto postawić na sprawdzone, a jednocześnie nowoczesne propozycje. Pompy ciepła bez wątpienia do takich należą.


Pompa ciepła – oszczędzaj dzięki dofinansowaniu i niskim rachunkom


W jaki sposób można oszczędzić na pompie ciepła? Tutaj odpowiedzi są dwie:

  1. - Dofinansowanie do pompy ciepła – czyli pieniądze, które to nie my, ale publiczne instytucje wykładają na tę inwestycję. Dlaczego zależy im na tym, aby w naszych domach pojawiły się pompy ciepła? Oczywiście ma to związek z ekologią oraz z oszczędzaniem energii. Promowane są inwestycje, które mają na celu termomodernizację budynków bądź instalację nowoczesnych systemów grzewczych opartych na odnawialnych źródłach energii. Warto skorzystać z dofinansowania i obniżyć koszty wykładane z własnej kieszeni.

  2. - Niskie rachunki za ogrzewanie. Z pewnością ogrzewanie budynku przy użyciu energii odnawialnej jest o wiele tańsze niż coroczne kupowanie materiałów opałowych lub ogrzewanie elektryczne. Wiedzą o tym ci, którzy postanowili wymienić system ogrzewania w swoim domu na oszczędny – oparty np. na pompie ciepła. Ci, którzy stoją po raz pierwszy przed wyborem systemu grzewczego, powinni od razu podjąć trafną, przemyślaną decyzję, która przyniesie im korzyści w przyszłości.


Marki – pompy ciepła z dofinansowaniem


Jeśli zatem chcesz w Markach kupić pompę ciepła, która okaże się zbawienna dla Twojego portfela, musisz znaleźć producenta, który oferuje takie produkty w Twojej okolicy. A producentem takim jest apic. Nasze urządzenia znajdują się już w wielu domach w województwie mazowieckim i w całej Polsce. Twój także może korzystać z jednego z nich. Gwarantujemy najwyższą jakość produktów oraz fachowe doradztwo w ich wyborze. Zapraszamy do kontaktu!