A-pic
pompy ciepła
apic innowacyjne i inteligentne rozwiązania grzewcze

Pompy Apic

Energooszczędna eksploatacja
Nasze urządzenia charakteryzuje energooszczędna i przyjazna środowisku eksploatacja. Cechuje je m.in. niewielka ilość energii zużywanej podczas "standby" (czas czuwania). Każda zaoszczędzona kilowatogodzina to konkretna ilość zaoszczędzonego "paliwa" oraz mniej wyemitowanego dwutlenku węgla i innych zanieczyszczeń.
Nowoczesna automatyka
W użytkowaniu systemu grzewczego niebagatelne znaczenie ma system regulacji. Dzięki nowemu czytelnemu sterownikowi apic, regulacja parametrów ogrzewania jest szybka i prosta. Z poziomu obsługi dostępne jest intuicyjne menu w języku polskim, o bardzo przejrzystej strukturze. Użytkownik błyskawicznie może odczytywać wszystkie ważne pomiary i korzystać z licznych funkcji nastaw regulatora, tak by zoptymalizować pracę systemu grzewczego.
Cicha i bezpieczna praca
Odpowiednio zaprojektowana konstrukcja każdego urządzenia oraz dźwiękochłonna obudowa stanowią doskonały system izolacji akustycznej. Ponadto, system wibroizolacji zastosowany w części posadowienia - wspiera cichą pracę urządzenia. Natomiast układ elektronicznego "soft startu" (łagodnego lub inaczej miękkiego startu) ogranicza udar prądu i momentu, zabezpieczając tym samym urządzenie przed jego uszkodzeniem.
Ergonomiczny kształt
Dzięki funkcjonalnemu designowi- uwzglględniającemu ergonomiczne aspekty użytkowania "kotłowni" - praca z naszymi urządzeniami odbywa się szybko, sprawnie i wygodnie. Ich wielkość dostosowana jest do średniej wielkości "kotłowni", dodatkowo pulpit sterowniczy usytuowany jest pod odpowiednim kątem i na odpowiedniej wysokości, tak by umożliwić szybki i poprawny odczyt danych.
Zdalne sterowanie
Zdalna obsługa urządzenia apic z każdego miejsca i o każdej porze? Tak, teraz to możliwe, dzięki mobilnemu systemowi sterowania SOLATO! System ten zapewnia:
  • wygodę (sterujemy pompą z każdego miejsca, bez zaglądania do "kotłowni")
  • plug & play (połączenie sterownika przez modem do systemu bez konfigurowania ustawień)
  • serwer w chmurze (brak konieczności opłacania dodatkowego łącza internetowego ze stałym numerem IP)
  • oszczędność wydatków na zakup drogiego regulatora pokojowego (tylko internet)
  • kontrolę działania (swoją pompę cieplną kontrolujemy za pomocą komórki, komputera, tableta i telewizora)
  • zdalny serwis (zdalne naprawianie przez techników producenta pompy ciepła i sterowników)
  • szybką pomoc (szybka automatyczna diagnostyka i rozwiązywanie w przypadku awarii pompy ciepła. Moduł autopomocy zapewnia szybką identyfikację usterki i szybką reakcję personelu serwisu)
Wykorzystywany w naszych urządzeniach system Solato, zapewnia wyjątkowo przejrzysty panel do sterowania pompą ciepła!