Artykuły

Montaż instalacja pompy ciepła Pułtusk

Jakiej firmy pompę ciepła najlepiej wybrać? Sprawdź, gdzie kupić takie urządzenie w okolicach Pułtuska.

Stojąc przed wyborem urządzenia grzewczego mamy wiele oczekiwań do spełnienia. Nic dziwnego, ponieważ jest to nie lada decyzja, która z pewnością zaważy na istotnych kwestiach takich jak komfort użytkowników czy finansowa opłacalność związana z kosztami ogrzewania domu. Jest to niewątpliwie inwestycja zmuszająca do myślenia przyszłościowego. Chcemy bowiem aby sprzęt działał bezawaryjnie przez długie lata. Pompy ciepła firmy Apic właśnie takie są- niezawodne, opłacalne, zapewniające wygodę. Pułtusk to jedno z miejsc, w którym nas znajdziesz.

Pompa ciepła- dobra alternatywa dla tradycyjnego ocieplania

Pompy ciepła sprawdzają się zarówno w nowych, jak i modernizowanych nieruchomościach. Są wyjątkowo polecane jako alternatywa dla ogrzewania olejem opałowym bądź gazem płynnym czy ziemnym ze względu na zdecydowanie niższe koszty ogrzewania. To doskonałe rozwiązanie dla budynków energooszczędnych, które cechują się niewielkim zapotrzebowaniem na ciepło. 

Budynki modernizowane to również odpowiednie miejsce do zastosowania pomp ciepła. Za pomocą ocieplenia ścian zewnętrznych czy wymiany okien zmniejszamy zapotrzebowanie na ciepło budynku i poszczególnych pomieszczeń, a dzięki temu woda grzewcza, która zasila istniejące grzejniki może być niższa. W takim wypadku zastosowanie pompy ciepła nie wymaga wymiany grzejników. 

Pompa ciepła może współpracować z istniejącym już źródłem ogrzewania, a więc decydując się na nią wcale nie musimy rezygnować z obecnego kotła gazowego, olejowego czy ogrzewania na paliwo stałe. Istnieje możliwość zaprojektowania instalacji polegającej na wykorzystywaniu tańszego źródła ciepła w pierwszej kolejności, a cała instalacja pracuje automatycznie.

Apic- korzystna współpraca

Firma Apic oferuje pompy ciepła wyłącznie najwyższej jakości. Dokładamy największych starań aby nasze pompy służyły bez zarzutu przez długie lata. Możesz również na nas polegać pod względem profesjonalizmu, wyszkolonej kadry oraz przystępnych cen. A jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości, z chęcią je rozwiejemy i wszystko po kolei wytłumaczymy tak, aby nie było żadnych niejasności. Dzięki tym wszystkim czynnikom możesz być pewien/pewna, że podejmujesz najlepszą możliwą decyzję. Apic to gwarancja niezawodności. Jeśli więc mieszkasz w Pułtusku, nie czekaj i skontaktuj się z nami. Serdecznie zapraszamy.